Meczyki, streamy za darmo w internecie na żywo, m.in.

13

Przed nami piłkarski wtorek i tym samym czas już na mecze szóstej już kolejki piłkarskiej Ligi Mistrzów. Dwa pierwsze mecze, jakie zostaną rozegrane w tym dniu zostaną rozegrane o godzinie 18:55.

Darmowe streamy meczów na żywo w internecie z Ligi Mistrzów

Darmowe streamy meczów na żywo w internecie z Ligi Mistrzów

W dojdzie wówczas do takich konfrontacji, Lazio vs Club Brugge oraz Zenit vs BvB. Niezwykle ciekawe zapowiada się mecz w Rzymie, bowiem obie te ekipy rytualizują ze sobą o bezpośredni awans do fazy play off Champions League.

Lazio – Club Brugge

Można powiedzieć dosyć wyraźnie, że w lepszym położeniu przed tym spotkaniem znajduje się zespół gospodarzy. Lazio ma na swoim koncie dziewięć punktów i daję to przewagę dwóch punktów nad Belgami.

To wszystko sprawia, że jeśli Rzymianie nawet zremisują te spotkanie to awansują do kolejnej rundy. A na pewno wszystkie możliwości ku temu mają. Tym bardziej, że grają na własnym obiekcie, gdzie regularnie punktują.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zenit – BvB

Można śmiało powiedzieć, że Zenit zawodzi w tegorocznej fazie rozgrywek Ligi Mistrzów. Każdy spodziewał się od nich znacznie lepszej gry. A piłkarze z Rosji zdobyli zaledwie jeden punktu do tej pory..

BvB walczy o wygrani tej grupy. Jest liderem z dorobkiem dziesięciu punktów i daję im przewagę zaledwie jednego punktu nad drugim zespołem. Pierwsze spotkanie pomiędzy tymi zespołami zakończyło się wygraną ekipy BvB 1-0.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Lazio – Club BruggeLiga Mistrzów18:55Oglądaj online
Zenit – BvBLiga Mistrzów18:55Oglądaj online

Poprzedni artykułStream meczu Tottenham – Arsenal Londyn za darmo w internecie – 6 czerwca (niedziela)
Następny artykułLiga Mistrzów: Darmowe transmisje meczów na żywo w internecie, m.in. Ajax – Atalanta – 9 grudnia (środa)