Meczyki za darmo online – 23 marca (sobota)

63

Trzeci dzień eliminacji mistrzostw Europy. Polscy kibice mają powody do zadowolenia, ale czy tak samo po 23 marca będzie w przypadku osób dopingujących Hiszpanii czy Włochom? Zobaczcie plan transmisji!

Meczyki za darmo online - 23 marca (sobota)
Meczyki za darmo online – 23 marca (sobota)

Eliminacje Euro 2020 online za darmo

W sobotę ciekawie będzie już o godzinie 18, kiedy w Szwecji dojdzie do pojedynku „Trzech Koron” z piłkarzami z Rumunii. Obie ekipy mają potencjał do tego, by wyjść z grupy, jednak nikt nie wyobraża sobie, by tutaj pierwszego miejsca nie zajęli Hiszpanie.

Spotkanie Szwecja – Rumunia powinno zatem odpowiedzieć nam na pytanie, komu bliżej będzie do drugiego miejsca i awansu do Euro 2020 u boku Hiszpanów.

forbet kod promocyjny
forbet kod promocyjny

Mecze w internecie 2019

Z tej samej grupy wybraliśmy dla was pojedynek wspomnianej już Hiszpanii z Norwegią. Skandynawowie znani są z ostrej gry i nieustępliwości, dlatego na pewno byłym mistrzom świata i Europy będzie ciężko o triumf.

Włosi ostatnio nie zagrali na mundialu i teraz z pewnością nie wyobrażają sobie sprawienia kibicom kolejnej tak niemiłej niespodzianki. W sobotę nie powinni mieć problemów z pokonaniem Finlandii, ale na pewno będzie to jeden z tych meczów, który pokaże nam, czy jakakolwiek drużyna w tej grupie jest w stanie powalczyć z piłkarzami z południa Europy.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Szwecja - Rumunia El. Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Hiszpania - Norwegia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Włochy - Finlandia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułKSW 47 stream online. Gdzie transmisja w internecie? [Karta walk]
Następny artykułPolska – Łotwa stream. Eliminacje Euro 2020 – 24 marca (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)