Mistrzostwa Europy U-21 i Copa America. Transmisje online – 17/18 czerwca

27

W poniedziałek i wtorek cztery ciekawe mecze rozgrywane w ramach mistrzostw Europy U-21 oraz Copa America 2019. Zobaczcie nasze propozycje i oglądajcie transmisje online za darmo!

Meczosy, czyli streamy online za darmo - 4 marca (poniedziałek)
Mistrzostwa Europy U-21 i Copa America. Transmisje online – 17/18 czerwca

Mecze za darmo – 17 czerwca

Na początku nowego tygodnia zapraszamy was o północy do Ameryki Południowej, gdzie dojdzie do pojedynku Urugwaju z Ekwadorem. Luis Suarez z kolegami z reprezentacji mają ambicje nawet na wygranie całego turnieju, ale żeby tak się stało, muszą najpierw udowodnić swoją wartość w meczu numer jeden.

Urugwaj jest zdecydowanym faworytem poniedziałkowego starcia, ale na Copa America widzieliśmy już w historii wiele niespodzianek i niczego wykluczyć nie można.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

17 czerwca w godzinach wieczornych możecie też obejrzeć jedno z dwóch spotkań na Euro 2019 do lat 21. Niemcy kontra Dania będzie znakomitym sprawdzianem dla młodych chłopaków z tych krajów przed rozpoczęciem poważniejszych etapów imprezy.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Niemcy U21 - Dania U21 Euro 2019 21.00 OGLĄDAJ!
Urugwaj - Ekwador Copa America 18.00 OGLĄDAJ!

Darmowe meczyki online – 18 czerwca

Wtorek zaczniemy od meczu Japonia – Chile. Czy goście z Azji będą w stanie powalczyć o cokolwiek na Copa America w Brazylii? Jeżeli uważają, że tak, wygranie z obrońcami tytułu bez wątpienia polepszy ich notowania w oczach kibiców. Zadanie będzie jednak piekielnie trudne.

O 21.00, tym razem już w Europie, dojdzie do starcia dwóch piłkarskich potęg – Anglii i Francji U21. Nie trzeba być na bieżąco z futbolem młodzieżowym, by dojść do wniosku, że w tym meczu może być naprawdę ciekawie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Japonia - Chile Copa America 1.00 OGLĄDAJ!
Anglia U21 - Francja U21 Euro 2019 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPolska U21 na Euro 2019 i nie tylko. Darmowe mecze online – 16 czerwca (niedziela)
Następny artykułWłochy U21 – Polska U21. Stream – transmisje online za darmo (19 czerwca)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)