Najlepsze firmy bukmacherskie w Polsce

10

Warto obalić mit, że podmioty hazardowe nie działają do końca legalnie w naszym kraju. Wprost przeciwnie. Jest coraz więcej firm bukmacherskich, które gwarantują naprawdę bardzo dobrej jakości usługi. Chodzi zaś nie tylko o legalność, lecz tak samo np. o atrakcyjne bonusy na start. Gdzie takich walorów aktualnie nie brakuje?

STS

Bardzo dużo osób decyduje się na założenie internetowego konta właśnie w tym podmiocie hazardowym. Możesz co prawda grać stacjonarnie, aczkolwiek nie jest to do końca dobre podejście do tego zagadnienia. Z czego to wynika? Obstawianie live jest wygodne i zarazem szybkie. Dodatkowo możesz to robić praktycznie przez 24 godziny na dobę. A jak zdecydujesz się na internetowe konto bukmacherskie w STS, to będziesz podwójnie zadowolony. W końcu ten podmiot hazardowy działa nie tylko legalnie. Dodatkowo jest hojny. Na co konkretnie możesz liczyć? W tym momencie (stan na 12 grudnia 2022 roku) masz okazję zainkasować m.in. zakład bez ryzyka do 100 PLN. Jakie są tutaj kluczowe warunki? Należy zarejestrować się, a w czasie wykonywania tego szybkiego, nieskomplikowanego zadania zadbać o odpowiedni kod promocyjny („STS100”). Zazwyczaj jest on generowany automatycznie, ale nie zawsze tak się dzieje. Wówczas trzeba go wpisać z klawiatury. Potem musisz jeszcze wpłacić depozyt i zagrać zakład. Na szczęście ta firma bukmacherska oferuje nie tylko wariant bez ryzyka do 100 PLN. Poza tym możesz zainkasować – w dalszej kolejności – bonusy wynoszące nawet 1500 PLN. Tymczasem 60 PLN masz okazję zgarnąć za wykonanie kilku zadań. Nieprzypadkowo mówi się zatem, że ta firma bukmacherska jest hojna.

Etoto

Sporym zainteresowaniem cieszy się także Etoto. To kolejna legalna firma bukmacherska. W tym momencie możesz tam swobodnie założyć konto online. Na pewno nie będziesz tego żałować, ponieważ usługi są w 100% zgodne z przepisami. Co jeszcze warto wiedzieć na ten temat? Ludzie obstawiają zakłady bukmacherskie w tej firmie bukmacherskiej, ponieważ można tam liczyć na sporo bonusów. W czasie trwania Mistrzostw Świata w Katarze możesz zainkasować np. 200% do 100 PLN. Jakie są warunki? Trzeba na samym początku założyć konto w Etoto, a potem dokonać depozytu. W ten sposób możesz zainkasować 200% (od pierwszej wpłaty) do 100 PLN. Jest to zatem możliwość uzyskania potrojenia środków na grę. Co jeszcze jest ważne? Aby uwolnić środki, trzeba zagrać minimum jeden raz na zakładach AKO (po kursie co najmniej 2,50) za kwotę równą otrzymanemu bonusowi. Jak się z tym uporasz, to możesz dokonać wypłaty! Jeśli już środki zostaną przez Ciebie uwolnione, to potem nie będziesz już musiał dokonywać żadnego obrotu!

Fortuna

W Fortunie także warto mieć swoje konto online. Jest to legalnie działająca firma hazardowa, która posiada wszystkie kluczowe papiery. Poza tym masz okazję liczyć na wiele bonusów. Już na start zainkasujesz 20 PLN (za wykonanie rejestracji). A potem otrzymasz np. zwrot za pierwszy przegrany kupon. I to aż do poziomu 600 PLN, co powinno mieć dla Ciebie znaczenie!

Poprzedni artykułNa jakiego bukmachera postawić, by grać legalnie?
Następny artykułZakopane i trzech Polaków w TOP 10? Fortuna oferuje 200 PLN!