Najnowszy kod promocyjny w STS. 1640 PLN na start

17

Bukmacher STS online wprowadza najnowszy pakiet powitalny wszystkim swoim graczom na sam start, gdzie to można liczyć na ekstra środki o łącznej wartości nawet 1640 PLN.

Nowy kod promocyjny w STS

Nowy kod promocyjny w STS

Swoją przygodę należy od rejestracji konta na stronie www.STS.pl. Cały ten proces jest niezwykle prosty i nikomu nie sprawi żadnych problemów, ponieważ wystarczy tam podać swoje podstawowe dane.

Istotne jednak jest to, aby w formularzu rejestracyjnym wpisać kod promocyjny –> BETONLINE. To sprawi, że niżej wymienione bonusy będą automatycznie aktywne. Nadmienić jest trzeba, iż jest to jedyna możliwość, aby to wykonać.

Bonus 100% za depozyt do 300 PLN

Warto wiedzieć, że bukmacher STS online przyznaje darmowe środki już za pierwszy depozyt i to 100% do 300 PLN.

Przykład: Gracz wykonał wpłaty w wysokości 200 PLN. Taką samą kwotę otrzyma w formie środków bonusowych. Łącznie użytkownik będzie miał 400 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Dodatkowo za drugi trzeci depozyt gracz będzie mógł liczyć na kolejne środki. A mianowicie bonus o wartości 50% do 500 PLN i 700 PLN.

Nie można zapominać, że pierwszy kupon z zakładów bukmacherskich oraz Betgames i sportów wirtualnych jest objęty ubezpieczeniem, czyli w przypadku przegranej gracz będzie mógł liczyć na zwrot stawki. Łącznie gracz będzie mógł liczyć na sam start na kwotę o wartości 1640 PLN. Każdy z nowych graczy, którzy przejdą w STS rejestrację konta szybko się przekona, że to najlepszy w Polsce bukmacher online.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułCzy warto mieć konto u bukmachera z transmisjami meczów?
Następny artykułJak zawsze wygrywać w Eurojackpot?