Następny poziom hazardu to automaty do gry na Xbox

84

Gry hazardowe kojarzą się przede wszystkim z kasynami naziemnymi i online. Przy czym, gdy mamy na myśli gry online, z reguły myślimy o grach znajdujących się kasynach online oraz tych na urządzeniach mobilnych. Okazuje się jednak, że to nie wszystko, co gry hazardowe mają do zaoferowania. Co prawda jeszcze w niewielkiej ilości, ale dostępne są one także na… Xboxy.

xbox hazard internetowy
Nowy poziom hazardu – XBOX

Znajdziemy je zarówno na Xbox One, jak i na Xbox 360. Gry te nie są aż tak rozpowszechnione, jak gdy w kasynach online – ale powód jest prosty. Internet i dostęp do kasyn online ma każdy z nas – a Xbox to dodatkowy wydatek. Jednak, jeżeli jesteś graczem Xboxa i lubisz hazard, może być dla ciebie nowością, że znajdziesz go również i tutaj.

Jakie gry na Xbox One?

Xbox One ma zaledwie dwa rodzaje gier hazardowych.

Vegas Party – jest to humorystyczna wersja Las Vegas. Gra jest ciekawym połączeniem gry planszowej i symulatora kasyna. Najlepszym wyborem w tej grze jest 4-osobowy multiplayer. W grze znajdziemy kilkanaście lokacji, różne mini gry.

Gra polega na rzucaniu kostką. Wtedy nasz Avatar przesuwa się o odpowiednią ilość pól. Jeżeli stanie w odpowiednim miejscu, wchodzimy do budynku, gdzie z kolei staramy się wygrywać żetony. Gdy przejdziemy całą planszę, gra porównuje zebrane żetony pomiędzy graczami.

W budynkach gramy w mini gry, takie jak Blackjack, ruletka europejska, bingo, czy poker.

Super Blackjack Battle II Turbo Edition to druga gra dostępna na Xbox One. Stworzyło ją Stage Clear Studios. Rozgrywka polega na próbie zdobycia tytułu najlepszego znawcy Blackjacka w historii. Cała fabuła toczy się niczym w latach największej świetności kasyn z czasów doskonale prosperujących mafii. Jeden z mafijnych szefów zaprasza 12 wybranych osób do największego kasyna na turniej.

Ale to nie koniec atrakcji – możemy wybrać, kim chcemy grać. Możemy być więc agentem FBI pod przykrywką, Japonką chcącej pomścić śmierć wujka, czy przywódcą bojówki. Całość wizualnie nawiązuje do serii bijatyk Street Fighter.

Jakie gry na Xbox 360?

Na Xbox 360 znajdziemy z kolei aż 11 różnych gier hazardowych (co przy dwóch wcześniejszych jest ogromną różnicą!). Z tego, aż 6 gier to różne odmiany pokera: World Championship Poker Featuring Howard Lederer: All In

  • World Championship Poker 2: Featuring Howard Lederer
  • World Series of Poker 2008: Battle for the Bracelets
  • Full House Poker
  • World Series of Poker: Tournament of Champions
  • Texas Hold 'Em.

Oprócz tego znajdziemy również:

  • UNO Rush
  • Mahjong Dream Club
  • Hardwood Hearts
  • Texas Cheat 'Em
  • Hardwood Spades

Jednym z ciekawszych tytułów jest Texas Cheat ‘Em, ponieważ oferuje możliwość… oszukiwania. W grze czekamy na swoją kolej, a podczas tego oczekiwania możemy stosować jedną z wielu form oszustwa. Całość utrzymana jest w bardzo humorystycznej stylistyce. Co ciekawe, gra oferuje więcej niż jedną grę stołową. Możemy w niej grać w ruletkę czy kości. Gra oferuje możliwość rozgrywki sieciowej, co tylko dodaje smaczku całości.

Oczywiście, powyższe, gdy są grami za darmo – nie stawiamy ani nie wygrywamy żadnych prawdziwych pieniędzy. Jednak naturalnym krokiem wydaje się, wejście gier hazardowych właśnie na maszyny typu Xboxy, gdzie gracze mogliby grać na prawdziwe pieniądze.

Poprzedni artykułRennes – Nantes, Hertha – Schalke. Meczyki, streamy za darmo. Gdzie obejrzeć? 31 stycznia (piątek)
Następny artykułJakie mecze obejrzeć w weekend, 1-2 lutego? Streamy online, meczyki za darmo (sobota – niedziela)