Nie tylko Izrael – Polska. Jakie mecze online obejrzeć 16 listopada (sobota)?

102

Izrael – Polska to dla polskich kibiców najważniejszy mecz w tę sobotę. Nietrudno było jednak wybrać także inne spotkania, które w dniu 16 listopada zapowiadają się naprawdę ciekawie!

Nie tylko Izrael - Polska. Jakie mecze online obejrzeć 16 listopada (sobota)?
Nie tylko Izrael – Polska. Jakie mecze online obejrzeć 16 listopada (sobota)?

Darmowe mecze online na 16 listopada

Mimo że Biało-Czerwoni mają już zapewniony awans na Euro 2020, cały czas walczą o to, by znaleźć się w koszyku numer jeden przy losowaniu grup. Aby tak się stało, muszą wygrać dwa najbliższe spotkania. Pierwsze z nich już w tę sobotę, a rywalem – Izrael.

Listopadowe mecze Polski były już tematem naszego oddzielnego materiału, dlatego w planie na 16 listopada zajmiemy się głównie innymi meczami. A jedno z ciekawszych rozpocznie się już o godzinie 18.00.

bukmacher betfan darmowy bonus
Legalny bukmacher Betfan obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN

Rosja vs Belgia, czyli hit dnia

Rosja i Belgia nie miały sobie równych w grupie i dość szybko zapewniły sobie miejsce na mistrzostwach Starego Kontynentu. Czerwone Diabły mogą pochwalić się znakomitymi statystykami bez porażki, a z kolei Rosja do tej pory odniosła tylko jedną klęskę i było to właśnie w starciu z najbliższymi rywalami.

Czy Rosjanie zdołają przed własną publicznością zrewanżować się Belgom? Mimo że nikt tutaj nie gra już o żadne poważniejsze cele, jesteśmy przekonani, że na murawie emocji nie zabraknie!

Plan transmisji na sobotę. Jakie mecze online obejrzeć?

Ciekawie będzie też w polskiej grupie. W meczu Austria – Macedonia Północna gospodarze grają o zapewnienie sobie awansu, natomiast goście o przedłużenie nadziei do ostatniej kolejki. Początek tego spotkania o 20.45.

W tym samym czasie co mecz Izrael – Polska odbędzie się również pojedynek Irlandia Północna – Holandia. Na pierwszy rzut oka faworyt wydaje się jeden, ale gospodarze zwycięstwem mogą zrównać się z Oranje punktami i z całą pewnością zrobią co tylko mogą, by tak właśnie się stało.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Rosja - Belgia El. Euro 2020 18.00 OGLĄDAJ!
Austria - Macedonia Płn. El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Izrael - Polska El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Irlandia Płn. - Holandia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMeczyki za darmo. Streamy online – 15 listopada (piątek)
Następny artykułMecze w internecie za darmo. Co oglądać online – 17 listopada (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)