Niemcy – Holandia [19.11.18] – Mecz online, gdzie oglądać za free?

30

Czy sam fakt, że w poniedziałek 19.11.18 odbędzie się mecz Niemcy – Holandia nie powinien wystarczyć do tego, by zachęcić fana piłki nożnej do uruchomienia transmisji online?

Niemcy - Holandia [19.11.18] - Mecz online, gdzie oglądać za free?
Niemcy – Holandia [19.11.18] – Mecz online, gdzie oglądać za free?
Reprezentacja Niemiec, podobnie jak na mundialu w Rosji, nie spisuje się dobrze w Lidze Narodów. W grupie z Francją i Holandią do tej pory zdobyła tylko jeden punkcik i już wiadomo, że w kolejnej edycji rozgrywek będzie grała w niższej dywizji niż teraz.

Holendrzy poniedziałkowego starcia nie odpuszczą i można być tego pewnym na sto procent. Jeżeli Oranje zainkasują komplet „oczek”, przeskoczą w tabeli „Trójkolorowych” i tym samym zdobędą miejsce w turnieju finałowym Ligi Narodów.

Mecz Niemcy – Holandia rozpocznie się w dniu 19 listopada 2018 roku o godzinie 20.45. Transmisja z tego wydarzenia będzie dostępna w wielu językach!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Niemcy - Holandia Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułDarmowe mecze online – 18 listopada (niedziela)
Następny artykułMecze za darmo w internecie – 19 listopada (poniedziałek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)