Ostatnia kolejka Ligue 1. Streamy online – 24 maja (piątek)

26

W piątek, czyli 24 maja, odbędzie się ostatnia w tym sezonie kolejka Ligue 1. Kto zostanie mistrzem Francji wiadomo już od dawna, ale cały czas nie znamy kompletu spadkowiczów!

Ostatnia kolejka Ligue 1. Streamy online - 24 maja (piątek)
Ostatnia kolejka Ligue 1. Streamy online – 24 maja (piątek)

Ligue 1 ostatnia kolejka online

Tabela Ligue 1 w tym roku ułożyła się w taki sposób, że już przed ostatnią kolejką wiadomo dokładnie, jak wyglądać będzie czołówka na zakończenie sezonu. Mimo wszystko, jest jeszcze kilka niewiadomych, którym warto się przyjrzeć.

Tradycyjnie już wszystkie mecze ostatniej kolejki odbędą się o jednakowej godzinie. Tym razem padło na 21.05, a więc dość późną porę. Liczymy jednak na to, iż będzie na tyle ciekawie, że nie będziecie zasypiać przed ekranem!

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Streamy meczów ligi francuskiej

W piątek, 24 maja, dobrze będzie zobaczyć, co pokażą jedenastki Caen oraz Dijon. Obie są cały czas w strefie spadkowej, ale nie jest jeszcze wykluczone, że uda im się zachować piłkarskie życie.

Jako rozgrzewkę przed Ligue 1 proponujemy baraże o grę właśnie w tych rozgrywkach. Troyes kontra Lens na pewno będzie spotkaniem pełnym zaangażowania, a takie pojedynki po prostu dobrze się ogląda!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Troyes - Lens Ligue 2 (baraż) 18.00 OGLĄDAJ!
Caen - Bordeaux Ligue 1 21.05 OGLĄDAJ!
Dijon - Toulouse Ligue 1 21.05 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPolska vs Kolumbia. MŚ U20 i baraże Bundesligi – 23 maja (czwartek)
Następny artykułFinał Pucharu Niemiec i Copa del Rey. Mecze online – 25 maja (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)