Parma – Lecce. Serie A. Transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz? Poniedziałek, 13 stycznia

23

Parma – Lecce już 13 stycznia, w najbliższy poniedziałek. Gdzie obejrzeć ostatni mecz aktualnie trwającej kolejki Serie A? Sprawdźcie już teraz!

Parma - Lecce. Serie A. Transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz? Poniedziałek, 13 stycznia
Parma – Lecce. Serie A. Transmisja online. Gdzie obejrzeć mecz? Poniedziałek, 13 stycznia

Serie A online. Meczyki za darmo

Jeżeli spojrzymy tylko na tabelę, zdecydowanym faworytem są gospodarze. Lecce na ten moment walczy o utrzymanie, natomiast Parma plasuje się w tej mocniejszej połowie włoskiej piłkarskiej elity.

Kibice z Calcio nie mogą jednak spać spokojnie, bo ostatnio ich ulubieńcy nie radzą sobie na boisku najlepiej. Dowodem na to jest przegrana z Atalantą. Srogie lanie 0:5 najlepiej świadczy o tym, iż Parmie do najlepszych w lidze brakuje jeszcze sporo.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Lecce na stratę punktów pozwolić sobie po prostu nie może. Każdy mecz to dla tej ekipy być albo nie być w Serie A. Porażka może bardzo poważnie zaszkodzić, a wygrana – pomóc wygrzebać się nieco z trudnego położenia.

Darmowe mecze przez internet

Poniedziałek nie będzie obfitował w wiele meczów piłkarskich na najwyższym poziomie, dlatego spotkanie Parma – Lecce jest – według nas – najlepszym wyborem na 13 stycznia!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Parma - Lecce Serie A 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułMecze w weekend. Co obejrzeć 11 i 12 stycznia? Transmisje online, streamy za darmo
Następny artykułDarmowe mecze we wtorek. Copa Italia i Puchar Anglii. Streamy na 14 stycznia!
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)