Piłkarski hit dnia. Mecz Niemcy – Argentyna – 9 października (środa)

33

Mecz towarzyski Niemcy – Argentyna to hit dnia, jaki czeka nas 9 października. Gdzie obejrzeć to spotkanie? Sprawdzamy transmisje online, streamy w portalu Meczyki i nie tylko!

Piłkarski hit dnia. Mecz Niemcy - Argentyna - 9 października (środa)
Piłkarski hit dnia. Mecz Niemcy – Argentyna – 9 października (środa)

Hit na dziś – Niemcy vs Argentyna

Już w czwartek spotkanie Łotwa – Polska, na które kibice Biało-Czerwonych czekają z niecierpliwością. Zanim jednak dojdzie do tego oraz innych pojedynków w ramach eliminacji Euro 2020, czeka nas prawdziwy klasyk – Niemcy vs Argentyna.

Nasi zachodni sąsiedzi często sprawdzają formę z wymagającymi rywalami, dlatego nie mogą pochwalić się zbyt dobrą serią, jeśli chodzi o mecze towarzyskie. Argentyna także do mało wymagających oponentów nie należy, a co za tym idzie można spodziewać się dobrego widowiska.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Transmisja TV, a może stream online – gdzie obejrzeć mecz Niemcy – Argentyna?

Niemców w październiku czeka mecz w eliminacjach z Estonią. Można przypuszczać, że szkoleniowiec będzie mógł zatem nieco odpuścić podstawowym graczom w tym spotkaniu i wystawić ich do pierwszej jedenastki w środowym meczu.

Mecz Niemcy – Argentyna online będzie można obejrzeć bez żadnego problemu. Wiele portalu już zapowiedziało relację w formie streamu z tego wydarzenia.

Start meczu już 9 października (środa) o godzinie 20.45. Wydarzenie odbędzie się na Signal Iduna Park w Dortmundzie.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Niemcy - Argentyna Towarzyskie 20.45 OGLĄDAJ!