PKO Ekstraklasa online: Mecz Piast Gliwice – Cracovia online – 19 marca

40

W piątek 19 marca czekają nas dwa mecze w PKO Ekstraklasie. Pierwszy z nich będzie miał miejsce w Gliwicach, gdzie to miejscowy Piast podejmie Cracovie. Początek tej rywalizacji zaplanowano na godzinę 18:00.

Transmisja meczu Piast Gliwice – Cracovia na żywo w internecie

Transmisja meczu Piast Gliwice – Cracovia na żywo w internecie

Craocvia trzeba powiedzieć, że nie znajduje się w swojej najlepszej dyspozycji. Od dłuższego czasu Pasy mają ogromne problemy z wygraniem swojego spotkania. Podopieczni Probierza podczas pięciu ostatnich potyczek zanotowali cztery remisy i raz przegrali.

Owszem ekipa Piasta radzi sobie lepiej od swoich rywali. Jednak trzeba też zaznaczyć, że spokojnie stać ten zespół na dużą lepszą grę i tym samym wyniki. Podopieczni Fornalika podczas ostatnich tygodni sięgnęli po dwa zwycięstwa, tyle razy samo remisowali oraz raz przegrali.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Zaznaczyć trzeba koniecznie, że gospodarze prezentują lepszą jakość w grze. Ich gra jest dużo lepsza od rywali. Chociaż z drugiej strony Piast nie jest już tka groźny na własnym obiekcie co w poprzednich sezonach, gdzie to regularnie punktował.

Warto jest zaznaczyć, że jeśli zobaczymy na pojedynki bezpośrednie to w ostatnich miesiącach przede wszystkim wygrywała ta drużyna, która grała na własnym obiekcie. I niewątpliwie to dzisiaj podopieczni Fornalika będą chcieli wykorzystać.

Jak obejrzeć mecz Piast Gliwice – Cracovia online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Piast Gliwice – Cracovia online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Piast Gliwice – CracoviaPKO Ekstraklasa18:00Oglądaj online
Poprzedni artykułTransmisja Ligi Mistrzów na żywo. Mecz Bayern Monachium vs Lazio online – 17 marca
Następny artykułTransmisja KSW 59 na żywo online – 20 marca