Polska – Austria. 09.09.19. Mecz online, gdzie transmisja za darmo w internecie?

178

Reprezentacja Polski w dniu 09.09.19 rozegra ważny mecz w eliminacjach Euro 2020. Tym razem to Austria stanie na drodze Biało-Czerwonych na PGE Narodowym w Warszawie. Gdzie transmisja za darmo w internecie z tego spotkania?

Polska - Austria. 09.09.19. Mecz online, gdzie transmisja za darmo w internecie?
Polska – Austria. 09.09.19. Mecz online, gdzie transmisja za darmo w internecie?

Polska – Austria mecz. Kiedy, gdzie, transmisja online

Polacy w meczu przeciwko Słowenii, który miał miejsce w ostatni piątek, zaprezentowali się ze słabej strony i raczej trudno się z tym nie zgodzić. Na szczęście, rehabilitacja może nastąpić dość szybko, ale żeby tak się stało, na Stadionie Narodowym kibice znów muszą zobaczyć tę samą jakość, co w starciu z Izraelem.

Mecz online Polska – Austria będzie można obejrzeć na stronie internetowej Telewizji Polskiej. Stream bez opłat będzie tam dostępny dla każdego chętnego i to w wysokiej jakości obrazu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Transmisja Polska – Austria odbędzie się w poniedziałek, to jest 9 września. Początek meczu o 20.45, ale studio przed tym spotkaniem rozpocznie się znacznie wcześniej.

Na jakim kanale mecz Polska – Austria?

Wielu kibiców szuka informacji, gdzie obejrzeć mecz Polska – Austria w TV. W tym przypadku chodzi o kanał TVP 1 oraz TVP Sport. Na tym drugim do obejrzenia będzie również studio z ekspertami, rozmowami przedmeczowymi i nie tylko.

Podopieczni Jerzego Brzęczka na kolejną wrześniową wpadkę pozwolić sobie nie mogą, bo w tabeli już gonią ich rywale. Kibice liczą na trzy punkty, ale czy uda się je zdobyć? Przekonamy się późnym wieczorem w najbliższy poniedziałek.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Polska - Austria Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułDarmowe mecze w internecie. Transmisje online – 8 września (niedziela)
Następny artykułDarmowe mecze w internecie. Legalne czy nie?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)