Polska – Łotwa stream. Eliminacje Euro 2020 – 24 marca (niedziela)

77

W niedzielę, to jest 24 marca, czekają nas kolejne mecze w ramach eliminacji Euro 2020. Sprawdź, jakie starcia poza Polska – Łotwa warto obejrzeć!

Meczyki za darmo - 18 lutego (poniedziałek)
Polska – Łotwa stream. Eliminacje Euro 2020 – 24 marca (niedziela)

Polska – Łotwa meczyki 24

Reprezentacja Polski w pierwszym spotkaniu eliminacyjnym po golu K. Piątka wygrała z Austrią i obecnie ma komplet „oczek” na koncie. Kibice Biało-Czerwonych nie wyobrażają sobie, by po niedzielnym spotkaniu ta sytuacja uległa jakimkolwiek zmianom.

Łotwa to najsłabsza ekipa „polskiej” grupy. W pierwszym meczu reprezentanci tego kraju uległo Północnej Macedonii 1:3 i zajmują na ten moment ostatnie miejsce w zestawieniu jedenastek grupy G.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Prawdziwym hitem niedzieli bez wątpienia można nazwać starcie Holandii z Niemcami. Ten pojedynek zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ każda z ekip ma coś do udowodnienia. Kto wygra i przez pewien czas będzie uznawany za „króla” grupy?

Euro 2020 darmowe streamy

Jeżeli w niedzielne wczesne popołudnie nie macie żadnych większych planów, zainteresujcie się meczem Kazachstan – Rosja. Będzie to pojedynek z wieloma podtekstami – ważny dla każdej z ekip.

Gospodarze minionych mistrzostw świata przegrali ostatnio z Belgią, z kolei Kazachstan pokonał pewnie Szkocję. Jeżeli Sborna odnotuje drugą porażkę, jej rywale niebezpiecznie zaczną się oddalać. Szczególnie, iż trudno się spodziewać, by punkty z Cyprem miała zgubić jedenastka „Czerwonych Diabłów”!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Holandia - Niemcy El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Polska - Łotwa El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Kazachstan - Rosja El. Euro 2020 15.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMeczyki za darmo online – 23 marca (sobota)
Następny artykułDarmowe meczyki 24 w internecie – 25 marca (poniedziałek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)