Polska – Słowenia, a co poza tym? Mecze online na dziś – 19 listopada (wtorek)

75

We wtorkowy wieczór polscy kibice bądą emocjonować się spotkaniem Biało-Czerwonych ze Słowenią. Jakie jednak jeszcze mecze online tego dnia warto obejrzeć? Sprawdźcie plan transmisji!

Polska - Słowenia, a co poza tym? Mecze online na dziś - 19 listopada (wtorek)
Polska – Słowenia, a co poza tym? Mecze online na dziś – 19 listopada (wtorek)

Polska – Słowenia. Transmisje, mecze online, stream

Reprezentacja Polski na PGE Nardowoym w Warszawie zagra we wtorek o to, by zakończyć eliminacje przed polskimi kibicami. Tym bardziej, że to z najbliższymi rywalami odnotowali Polacy jedyną porażkę w tych rozgrywkach.

Biało-Czerwonych nie trzeba będzie szczególnie motywować do pokazania się w Warszawie z jak najlepszej strony. Tym bardziej, że 19 liostopada odbędzie się definitywnie ostatni mecz reprezentacji z udziałem Łukasza Piszczka.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Niemcy – Irlandia Północna

Niemcy na pewno w przyszłym roku zagrają na Euro, ale nadal nie wiadomo czy zajmą pierwsze, czy drugie miejsce w grupie. Zajęcie lokaty numer jeden i wyprzedzenie Holendrów to swego rodzaju sprawa honoru i nasi zachodni sąsiedzi na pewno mają to w głowach.

We Frankfurcie nie będzie jednak gospodarzom łatwo, bowiem czeka ich starcie z Irlandią Północną. Ta ostatnia bezpośrednio awansu już nie wywalczy, ale na koniec eliminacji może mieć w tabeli niewielką stratę punktową do najlepszej dwójki tej grupy.

Walia i Węgry w pojedynku o awans

W gąszczu wtorkowych meczów znajdziecie niewybrednie wyglądający mecz – Walia vs Węgry. To będzie widowisko, w którym emocji zabraknąć nie powinno. Zarówno gospodarze, jak i goście mają szanse na awans z drugiego miejsca.

Węgrzy we wtorek muszą wygrać, natomiast Bale i koledzy z reprezentacji zadowolą się już samym remisem. Kto będzie górą w tym pojedynku i zainkasuje komplet oczek oraz dodatek w postaci wejściówki na mistrzostwa Europy? Przekonamy się 19 listopada o godzinie 20.45.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Polska - Słowenia El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Niemcy - Irlandia Płn. El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Walia - Węgry El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułMecze w internecie. Eliminacje Euro 2020 streamy – 18 listopada (poniedziałek)
Następny artykułEuro 2020 losowanie grup. Kiedy i gdzie? Transmisja TV oraz online
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)