Polska – Słowenia. Półfinał ME 2019. Kiedy mecz, gdzie oglądać, o której start?

303

Mimo że niewielu spodziewało się takiego obrotu sprawy, to pojedynek Polska – Słowenia wyłoni nam jednego z finalistów ME 2019 siatkarzy. O której początek meczu, gdzie oglądać? Sprawdźcie już teraz!

Polska - Słowenia. Półfinał ME 2019. Kiedy mecz, gdzie oglądać, o której start?
Polska – Słowenia. Półfinał ME 2019. Kiedy mecz, gdzie oglądać, o której start?

Polska – Słowenia. Siatkówka i mistrzostwa Europy 2019

Reprezentacja Polski jak burza idzie przez mecze na mistrzostwach Europy. Do tej pory straciła tylko jednego seta i to zaraz na początku imprezy. Mało kto brał pod uwagę, że Biało-Czerwonych zabraknie w najlepszej czwórce mistrzostw.

Tym razem aktualni mistrzowie świata zagrają ze Słowenią. Tutaj nie ma co ukrywać, że jest to swego rodzaju niespodzianka, gdyż wiele osób nastawiało się na pojedynek półfinałowy Polska Rosja.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Słowenia wyeliminowała Rosjan z turnieju, a teraz o miejsce w finale zagra przed własną publicznością. Siatkarze z naszego kraju muszą nastawić się na naprawdę ciężki pojedynek, chociaż to cały czas oni są faworytami do zwycięstwa.

Gdzie mecz Polska – Słowenia? O której początek? Transmisja w internecie oraz TV

Kiedy mecz Polska – Słowenia? Spotkanie zaplanowano na 26 września, czyli najbliższy czwartek. Nie bez znaczenia jest także to, o której Polska – Słowenia się rozpocznie – start będzie miał miejsce o godzinie 20.30.

Gdzie obejrzeć Polska – Słowenia? Transmisję przeprowadzi Telewizja Polska oraz Polsat. Wybór kanału zależy tylko i wyłącznie od kibiców, ale trzeba podkreślić, iż jedynie TVP oferuje w stu procentach darmową transmisję.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Polska - Słowenia ME 2019 20.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMeczyki za darmo. Streamy na dziś, co oglądać? – 25 września (środa)
Następny artykułMecze w internecie. Jakie transmisje online w piątek? Streamy na 27 września
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)