Polska U21 – Hiszpania U21 i Copa America. Mecze online – 22 czerwca (sobota)

45

W sobotę, to jest 22 czerwca, reprezentacja Polski U21 zagra ważny mecz z Hiszpanią. Oprócz tego wśród transmisji można wyłapać coś ciekawego z trwającego Copa America!

Polska U21 - Hiszpania U21 i Copa America. Mecze online - 22 czerwca (sobota)
Polska U21 – Hiszpania U21 i Copa America. Mecze online – 22 czerwca (sobota)

Polska U21 – Hiszpania U21 stream online

Reprezentacja Polski U21 zaskoczyła już chyba nie tylko swoich kibiców, ale cały świat. Dwa mecze – sześć punktów i to w grupie, gdzie nikt nie spodziewał się nawet połowy takiego dorobku po trzech spotkaniach.

Teraz przed podopiecznymi Czesława Michniewicza ostatni krok w drodze do półfinału Euro 2019 oraz awansu na igrzyska w Tokio. Przeciwko Hiszpanii wystarczy remis, ale oni także walczą o kolejną fazę rozgrywek i bez wątpienia łatwo meczu nie odpuszczą.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Copa America 2019 nabiera tempa!

22 czerwca zobaczymy też w akcji na Copa America obrońców tytułu mistrzowskiego, Chile. Zespół z białą gwiazdą na piersi zagra przeciwko Ekwadorowi, który skazywany jest w tym starciu na srogą porażkę.

Jeżeli nocne godziny transmisji z Ameryki Południowej są dla was nie do zaakceptowania, możecie obejrzeć starcie gospodarzy turnieju, Brazylii, które zaplanowano na tę sobotę na godzinę 21. Rywalami Canarinhos będą piłkarze z Peru.

To jak, które mecze online wybraliście dla siebie? 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Ekwador - Chile Copa America 1.00 OGLĄDAJ!
Peru - Brazylia Copa America 21.00 OGLĄDAJ!
Hiszpania U21 - Polska U21 Euro 2019 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze na dzisiaj – 21 czerwca (piątek)
Następny artykułTransmisje meczów dzisiaj. Co obejrzeć? – 23 czerwca (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)