Poniedziałkowy Farciarz w Fortunie. Bonusy za obstawienie meczy

63

Bukmacher eForntua online nagradza wszystkich swoich aktywnych typerów za obstawienie meczy. Co tydzień na konto każdego użytkownika może trafić nawet 30 PLN za przegrane kupony i to bez znaczenia, jaką dyscyplinę typowali.

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Na Nowy Rok bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane wszystkich graczom i to bez znaczenia, jaką dyscyplinę typujesz. A co istotne na pewno jest co obstawiać, ponieważ rozgrywane sa mecze w większości dyscyplin.

To sprawia, że każdy z aktywnych typerów może skorzystać z limitowanej oferty promocyjnej „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest dostępna u bukmachera www.eFortuna.pl. Jednak trzeba mieć na uwadze, ze jest ona aktywna wyłącznie w następujące dni 10, 17, 24 i 31 stycznia w godzinach 16:00 – 18:00.

Fortuna zmniejsza przegrane swoim graczom

Warunki promocji „Poniedziałkowy Farciarz” są bardzo proste i czytelne dla każdego. Wystarczy jedynie dokonać depozytu w wysokości minimum 30 PLN, a następnie zagrać kupon promocyjny, który do musi spełniac następujące warunki:

  • co najmniej cztery zdarzenia, które mogą pochodzić z dowolnych rogatywek
  • ważne jest to, że typy koniecznie muszą być z oferty LIVE
STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie gracza. Natomiast przy jednej pomyłce bukmacher eFortuna dokona zwrotu całej stawki do 30 PLN. Łącznie na konto każdego użytkownika może wrócić nawet 90 PLN.

Nowy kod promocyjny w Fortunie 2022:

Zakłady bukmacherskie eFortuna online oferują każdemu graczka limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na extra pakiet powitalny o łącznej wartości 2720 PLN.

Wystarczy jedynie wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym, aby dokonać aktywacji następujących bonusów: darmowych 20 PLN za założenie konta i to bez depozytu.

W dodatku to nie wszystko. Użytkownik, który zagra pierwszy kupon może liczyć na zwrot stawki do 600 PLN, a poza tym po dokonaniu drugiego depozytu typer otrzyma jej premię do 2100 PLN.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułJak oglądać Puchar Narodów Afryki 2022 za darmo w internecie?
Następny artykułIle dni ważne jest konto tymczasowe eFortuna?