Porównanie promocji w LVBET i NobleBet

22

Nie ma na świecie osoby, która nie ucieszyłaby się na hasło „promocja”. Możliwość zyskania dodatkowych środków jest naprawdę kusząca, szczególnie w przypadku zakładów bukmacherskich. Kto by nie chciał zyskać szansy na typowanie możliwie jak najniższym kosztem. Dzisiaj przedstawimy Wam najciekawsze promocje w LVBET i NobleBet aktywne w maju 2021r.

Promocje na kupony AKO

LV Kombi Boost

Promocja polega na stopniowym zwiększaniu wysokości kursu, przy dobieraniu kolejnych pozycji na kuponie AKO. Warunki, jakie operator stawia graczom to wybór minimum 3 selekcji, dla których minimalny kurs musi wynosić co najmniej 1.25. Z każdą kolejną pozycją gracze mogą liczyć na dodatkowe procenty podbicia, do nawet 75% w przypadku 13 selekcji.

Luksusowe AKO+

Promocja od NobleBet.pl w założeniu jest dokładnie taka sama, przy czym różni się wymaganiami względem gracza. Tutaj musimy wytypować 3 selekcje, o minimalnym kursie 1.30 dla każdej pozycji. Jedna i szansę na podwyższenie mamy wyższe – do 100% w przypadku 14 pozycji na kuponie.

Wielu graczy chętnie decyduje się na kupony AKO z uwagi na wysokie kursy. Jeśli należysz do tego grona powinieneś skupić się na propozycji NobleBet, która w naszej ocenie zwycięża.

Promocje na sporty wirtualne

Dwie dychy na sporty wirtualne

Rosnące zainteresowanie sportami wirtualnymi sprawiło, że LVBET.PL postanowił zaproponować coś również dla nich. I tak gracze mogą zgarnąć bonus w wysokości 20zł za zakłady powyżej 100zł typowane w poprzednim tygodniu.

20% za sporty wirtualne

Propozycja NobelBet jest ciekawa, gracze mogą zgarnąć 20% do 100zł ze swoich przegranych zakładów na sporty wirtualne. Czy zachęca to do gry? Z pewnością stanowi pewną rekompensatę za straty.

Ciężko określić, która oferta będzie korzystniejsza. Patrząc na wysokość bonusu chciałoby się powiedzieć, że zdecydowanie ta od NobleBet, jednak czy warto przegrać aż 500zł żeby zgarnąć bonus? My wolimy kasę za typowanie, licząc na to, że porażka nam się nie trafi.

Promocje na e-sport

Operacja e-sports zwrot 100zł

Dokonaj obrotu tygodniowego na poziomie 500zł w kategorii e-sportu, wybierając kuponu kombinacyjne, a będziesz miał możliwość zdobyć dodatkowe 100zł na kolejne zakłady. Brzmi dobrze? W takim razie jeszcze bardziej spodoba Ci się ta promocja, jeśli się dowiesz, że obowiązuje każdego tygodnia.

25 PLN za e-sporty

Oferowana przez NobleBet kwota jest dużo niższa, jednak i wymagania dla graczy są niższe. Tutaj, żeby zdobyć bonus musisz wykonać obroty na kwotę 150 zł i co ciekawe mogą to być kupony SOLO. Jeśli więc w e-sport grasz z doskoku, promocja od NobleBet może być lepszą propozycją.

Wyłonienie zwycięzcy pod względem promocji to trudne zadanie, bo każdy gracz ma inne preferencje. Celowo nie umieściliśmy w tym zestawieniu bonusów powitalnych, żeby dodatkowo nie utrudniać tego zadania. W naszej ocenie w tym zestawieniu przewagę ma NobleBet, który daje większe możliwości zarówno w przypadku kuponów AKO, jak i w e-sporcie. Jedyne, co moglibyśmy zasugerować, to zmianę formatu promocji na wirtualki. W końcu gramy po to, żeby wygrać.

Poprzedni artykułTransmisja meczu Chelsea – Arsenal na żywo – 12 maja
Następny artykułPuchar Niemiec na żywo. Stream meczu RB Lipsk – Borussia Dortmund online – 13 maja