Portsmouth – Arsenal, Sampdoria – Verona. Meczyki online, darmowe transmisje – 2 marca (poniedziałek)

16

Portsmouth – Arsenal oraz Sampdoria – Verona to nasze propozycje na 2 marca (poniedziałek). Zobaczcie darmowe transmisje online! Gdzie obejrzeć wspomniane meczyki?

Portsmouth - Arsenal, Sampdoria - Verona. Meczyki online, darmowe transmisje - 2 marca (poniedziałek)
Portsmouth – Arsenal, Sampdoria – Verona. Meczyki online, darmowe transmisje – 2 marca (poniedziałek)

Puchary i ligi zamiast Champions Legue

Mimo że w tym tygodniu nie zobaczymy meczów Ligi Mistrzów, na brak godnych uwagi spotkań nie będzie można narzekać. Rozkład na pierwszy pełny tydzień marca rozpoczynamy od Pucharu Anglii oraz włoskiej Serie A.

Nietrudno wskazać jest faworyta pojedynku Portsmouth – Arsenal. Awans do ćwierćfinału FA Cup może uzyskać tylko jedna z tych ekip i to Kanonierzy mają w tym mecuz rozdawać karty. Czy tak się rzeczywiście stanie?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Portsmouth – Arsenal i Sampdoria – Verona online

Portsmouth ostatni raz wygrało u siebie z Arsenalem w… 1958 roku. Jeżeli zatem w poniedziałek nie wygra ekipa z Londynu, będziemy mogli mówić o czymś wiecej niż sensacji.

Verona po wygranej z Juventusem na pewno ma w głowach to, że może wygrać z każdym we włoskich rozgrywkach. Sampdoria gra jednak o utrzymanie, a dla takich drużyn nie ma meczów, które można sobie odpuścić.

Darmowe mecze 2 marca. Co wybieracie?

Gospodarze poniedziałkowego starcia mają tylko jeden punkt przewagi nad strefą zagrożoną spadkiem z Serie A. Ewentualne zwycięstwo mogłoby poprawić tę sytuację, ale łatwo o to na pewno nie będzie.

Początek obu opisywanych meczów w dniu 2 marca o godzinie 20.45. Które starcie wybierzecie? 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Portsmouth - Arsenal FA Cup 20.45 OGLĄDAJ!
Sampdoria - Verona Serie A 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułEl Clasico 2020 (Real – Barcelona). Darmowa transmisja dla Polaków. Jak obejrzeć hit LaLiga 01.03.20 (niedziela)?
Następny artykułChelsea – Liverpool, Schalke – Bayern i derby Krakowa. Plan transmisji na 3 marca (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)