Portugalia – Polska [20.11.18]. Mecz w internecie za darmo

30

Ostatni mecz kadry w tym roku odbędzie się poza granicami naszego kraju. Rywal wymagający, bo Portugalia z wieloma gwiazdami w szeregach. Gdzie zobaczyć mecz Portugalia – Polska w internecie za darmo?

Portugalia - Polska [20.11.18]. Mecz w internecie za darmo
Portugalia – Polska [20.11.18]. Mecz w internecie za darmo
Reprezentacja Polski po mundialu w Rosji nie może wyjść z poważnego kryzysu. Kadrze Jerzego Brzęczka brakuje wiele do ideału i widać to niemal na każdym możliwym kroku.

Biało-Czerwoni nie mają już najmniejszych szans na to, by nie spaść z najlepszej dywizji Ligi Narodów. Nie powinni jednak meczu z Portugalia odpuszczać. Powodów jest kilka – honor, szacunek kibiców i udowodnienie sobie samemu, że można pokonać mistrzów Europy.

Wygranie z Portugalią łatwe nie będzie, ale na pewno wiele osób liczy na to, że listopadowe starcie naszych orłów pomoże im się przełamać i dzięki niemu wrócą na właściwe tory.

Spotkanie Portugalia – Polska transmitowane będzie zarówno w naszych kanałach telewizyjnych, jak i portugalskich. Jeżeli nie macie dostępu do TV, darmowa transmisja online na pewno wam się przyda!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Portugalia - Polska Liga Narodów 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułMecze za darmo w internecie – 19 listopada (poniedziałek)
Następny artykułStreamy meczów online – 20 listopada (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)