Premier League online za darmo. Streamy na 30.12.2018

36

Aż cztery mecze w angielskiej ekstraklasie czekają nas w ostatnią niedzielę tego roku. Sprawdźcie streamy online, które możecie obejrzeć w internecie zupełnie za darmo!

Premier League online za darmo. Streamy na 30.12.2018
Premier League online za darmo. Streamy na 30.12.2018

Darmowe mecze online

Liga angielska od lat zapewnia kibicom emocje nawet wtedy, gdy piłkarze w innych rozgrywkach są na urlopach. Na 30 grudnia mamy dla was aż cztery propozycje spotkań, które warto rozważyć przy wyborze piłkarskiego programu dnia we własnym domu.

Bardzo ciekawe zapowiada się mecz Crystal Palace – Chelsea. Gospodarze ostatnio zaskakują wszystkich dobrą formą, natomiast goście to klasa sama w sobie i drużyna, która cały czas walczy o mistrzostwo kraju.

Patrząc na układ tabeli, na pewno emocji nie zabraknie też w spotkaniu Southampton – Manchester City. Mistrzowie Anglii, a obecnie wiceliderzy Premier League, zaliczyli ostatnio dwie poważne porażki i na pewno w meczu z drużyną Jana Bednarka będą chcieli udowodnić kibicom, że jeszcze pamiętają, jak się gra w piłkę i wiedzą na co ich stać.

Mecze w internecie za darmo

Wieczorem zapraszamy na stream online za darmo ze spotkania Manchesteru United z Bournemouth. Artur Boruc z kolegami z drużyny na pewno będzie chciał zrobić wszystko, by pokrzyżować plany Czerwonym Diabłom. Start meczu o 17.30!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Crystal Palace - Chelsea P. League 13.00 OGLĄDAJ!
Burnley - West Ham P. League 15.15 OGLĄDAJ!
Southampton - Manchester City P. League 15.15 OGLĄDAJ!
Manchester Utd - Bournemouth P. League 17.30 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMeczyki 24 online. Darmowe streamy na 29.12.2018
Następny artykułDarmowe mecze online – 1 stycznia (wtorek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)