W środę o 20.45 dojdzie w Paryżu do arcyciekawej potyczce w „grupie śmierci” tegorocznego sezonu Ligi Mistrzów. PSG – Liverpool to spotkanie, w którym na pewno nie zabraknie emocji!
Ekipa z Paryża, w którą zainwestowano ogromne pieniądze, obecnie zajmuje trzecie miejsce, co oznacza, że zagwarantowaną ma, póki co, jedynie wejściówkę do Ligi Europy. Trudno sobie wyobrazić, by dla takiego klubu był to szczyt marzeń i dlatego trzeba liczyć się z tym, że w meczu z Liverpoolem mistrzowie Francji rzucą się do ataku od pierwszych minut.
Tyle że Liverpool to przecież także bardzo solidny zespół z Mo Salahem na czele. Do tego dochodzi fakt, że w PSG możemy nie obejrzeć Mbappe oraz Neymara, czyli dwóch największych gwiazd tej drużyny.
I mała ciekawostka na koniec – sędzią tego spotkania będzie Polak, Szymon Marciniak! 😉
Mecz | Rozgrywki | Start | Transmisja online |
---|---|---|---|
KSW 46 online | MMA | 19.00 | OGLĄDAJ! |