PSG – Liverpool. Gdzie oglądać, transmisja za darmo! [28.11.18]

27

W środę o 20.45 dojdzie w Paryżu do arcyciekawej potyczce w „grupie śmierci” tegorocznego sezonu Ligi Mistrzów. PSG – Liverpool to spotkanie, w którym na pewno nie zabraknie emocji!

PSG - Liverpool. Gdzie oglądać, transmisja za darmo! [28.11.18]
PSG – Liverpool. Gdzie oglądać, transmisja za darmo! [28.11.18]
Kiedy podczas losowania fazy grupowej LM okazało się, że do jednej grupy trafili Liverpool, Napoli oraz PSG, można było z góry zakładać, że walka o awans toczyć się będzie do ostatniej kolejki. Nikt chyba jednak nie przypuszczał, że na dwa mecze do końca każdy będzie miał jeszcze szanse na wyjście z grupy, a skazywana na pożarcie FK Crvena Zvezda zainkasuje w czterech spotkaniach tylko punkt mniej od Paris Saint Germain.

Ekipa z Paryża, w którą zainwestowano ogromne pieniądze, obecnie zajmuje trzecie miejsce, co oznacza, że zagwarantowaną ma, póki co, jedynie wejściówkę do Ligi Europy. Trudno sobie wyobrazić, by dla takiego klubu był to szczyt marzeń i dlatego trzeba liczyć się z tym, że w meczu z Liverpoolem mistrzowie Francji rzucą się do ataku od pierwszych minut.

Tyle że Liverpool to przecież także bardzo solidny zespół z Mo Salahem na czele. Do tego dochodzi fakt, że w PSG możemy nie obejrzeć Mbappe oraz Neymara, czyli dwóch największych gwiazd tej drużyny.

I mała ciekawostka na koniec – sędzią tego spotkania będzie Polak, Szymon Marciniak! 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
KSW 46 online MMA 19.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułLiga Mistrzów mecze za darmo online – 27 listopada (wtorek)
Następny artykułLiga Mistrzów darmowe streamy – 28 listopada (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)