Puchar Białorusi. Darmowe streamy meczy za darmo, m.in. Szachcior Soligorsk vs Dynamo Brześć – 29 kwietnia [środa]

29

Czas na pojedynki rewanżowe w Pucharze Białorusi. Jest na pewno o co walczyć, ponieważ zawodnicy walczą o grę w finale. Pierwsze środowe spotkanie będzie o rywalizacja pomiędzy zespołami Szachciora Soligorsk z Dynamo Brześć.

Streamy z Pucharu Białorusi za darmo online

Streamy z Pucharu Białorusi za darmo online

Drugie spotkanie to również bardzo ciekawa rywalizacja, ponieważ dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy BATE z Sławija Mozyrz.

Szachcior Soligorsk – Dynamo Brześć

Trzeba przyznać, ze Szachcior w tm sezonie zawodzi. Piłkarze tego zespołu pomimo, że posiadają spory potencjał mają ogromne możliwości. Jednak na pewno wynik pierwszego spotkania nie stawia tej drużyny w zbyt dobrej dyspozycji, ponieważ lepsi kazali się w wówczas piłkarze Dynama, którzy wygrali 2-0.

Jednak warto jest zaznaczyć, że w miniony weekend obie drużyny mierzyły się ze sobą. Jednak miało to miejsce w pojedynku ligowym. Wówczas swoje spotkanie wygrała drużyna Szachciora 2-0.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BATE – Sławija Mozyrz

owszem w nieco lepszej sytuacji po pierwszym pojedynku zajduje sie drużyna Sławiji, która wygrała na włąsnym obiekcie skromnie 1-0. Jednak eraz będzie im znacznie trudniej o dobry rezultat. Wynika to z tego, że BATE radzi sobie dużo lepiej niż to miało miejsce jeszcze kilka tygodni temu.

Gospodarze tego starcia sa wymienieni, jako główni faworyci do wygrania tych rozgrywek. Możliwości na pewno ku temu mają. W dodatku widać, że forma jest coraz lepsza. Tym bardziej, że w ostatnim meczu pokonali Hardzieję 2-0.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Szachcior Soligorsk – Dynamo BrześćPuchar Białorusi17:00Oglądaj online
BATE – Sławija MozyrzPuchar Białorusi19:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze w internecie za żywo za darmo, m.in Słuck vs Biełszyna – 26 kwietnia [niedziela]
Następny artykułMeczyki online na żywo w internecie, m.in. FK Słuck vs Eniergietyk – 8 maja [piątek]