Puchar Narodów Afryki. Transmisje na dzisiaj. Stream online – 5 lipca (piątek)

22

Wraz z początkiem weekendu zaczynamy fazę pucharową Pucharu Narodów Afryki. Na dobry początek w dniu 5 lipca czekają nas dwa ciekawe spotkania! Zobaczcie transmisje na dzisiaj!

Puchar Narodów Afryki. Transmisje na dzisiaj. Stream online - 5 lipca (piątek)
Puchar Narodów Afryki. Transmisje na dzisiaj. Stream online – 5 lipca (piątek)

Maroko – Benin. Mecz online, gdzie transmisja?

Spotkanie Maroko – Benin ma tylko jednego faworyta i zdecydowanie jest to ekipa wymieniana w tym zestawieniu jako pierwsza. Co by nie mówić, zespół z Maroka uważany jest za tego, kto ma największe szanse na wygranie całej imprezy.

W dotychczasowych starciach obu tych ekip Beninowi nie udało się wygrać ani razu. W pięciu ostatnich spotkaniach zdobył zaledwie dwa gole, a stracił przy tym aż dziewiętnaście.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Oczywiście, w piłce nożnej cuda się zdarzają, ale czy w tym przypadku można na to liczyć? Przekonamy się o godzinie 18.

1/8 finału PNA. Mecze za darmo

Piątkowy mecz numer dwa w Pucharze Narodów Afryki to także starcie Dawida z Goliatem. Uganda wyszła z grupy po raz pierwszy od 1978 roku i to już i tak dla niej ogromny sukces.

Senegal może w tym meczu postrzelać, ale niekoniecznie tak się musi stać, bo przecież przed nim jeszcze – prawdopodobnie – trudniejsze i ważniejsze spotkania.

Nawet jeśli nieco spóźnicie się na ten mecz, uspokajamy, Senegal w ponad 80% przypadków zdobywa bramki dopiero w drugich połowach. Jeżeli więc liczycie na sporo goli, to dopiero po pierwszych 45 minutach! 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Maroko - Benin PNA 18.00 OGLĄDAJ!
Uganda - Senegal PNA 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze na dzisiaj. Transmisje online za darmo – 4 lipca (czwartek)
Następny artykułTransmisje meczów za darmo. Co dziś oglądać? – 6 lipca (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)