River Plate – Boca Juniors (09.12). Gdzie obejrzeć? Transmisja online ZA DARMO!

45

To bez wątpienia najbardziej elektryzujące kibiców spotkanie tego roku. To również najdroższy finał Copa Libertadores w historii. 09.12.2018 w Madrycie River Plate zmierzy się z odwiecznym miejscowym rywalem Boca Juniors. Gdzie obejrzeć ten mecz?

River Plate - Boca Juniors (09.12). Gdzie obejrzeć? Transmisja online ZA DARMO!
River Plate – Boca Juniors (09.12). Gdzie obejrzeć? Transmisja online ZA DARMO!

Gdyby nie „drugie dno” tegorocznego finału Copa Libertadores, prawdopodobnie mało kogo interesowałby stream online HD z tego spotkania. Kiedy jednak o najważniejsze trofeum Ameryki Południowej rozegrany zostanie mecz pomiędzy River Plate a Boca Juniors, trudno przejść obok tego obojętnie!

Pierwotny termin rozegrania spotkania został zmieniony, a wszystko ze względu na złe zachowanie kibiców obu drużyn. Wybijanie szyb w autokarach piłkarzy, burdy na ulicach i wiele, wiele więcej – opowiadać by można było długo, ale chyba w tym przypadku nie jest to konieczne.

Ostatecznie zdecydowano się rozegrać ten mecz na stadionie Santiago Bernabeu w Madrycie. Już teraz mówi się, że za wejściówkę na mecz trzeba zapłacić blisko 800 euro, a tak chętnych nie brakuje. Podobno fani Boca Juniors oraz River Plate przylatują do Hiszpanii z tak odległych krajów jak Australia!

Jeżeli chcecie obejrzeć finał Copa Libertadores 2018 i to za darmo, wystarczy, że odwiedzicie link do transmisji, który zamieściliśmy poniżej. Pamiętajcie tylko o tym, że warto, by darmowa transmisja uruchomiona została przynajmniej na kilka minut przed pierwszym gwizdkiem sędziego!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
River Plate - Boca Juniors Copa Libertadores 20.30 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułDarmowe mecze online – 9 grudnia (niedziela)
Następny artykułLiverpool – Napoli (11.12.18). Gdzie obejrzeć mecz online za darmo?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)