Schalke – Bayern Monachium. Hit Bundesligi za darmo w internecie! Gdzie oglądać? [24.08.19]

329

Już w drugiej kolejce Bundesligi czeka nas niemiecki klasyk – spotkanie Schalke z Bayernem Monachium. Gdzie w internecie będzie można oglądać za darmo to spotkanie?

Schalke - Bayern Monachium. Hit Bundesligi za darmo w internecie! Gdzie oglądać? [24.08.19]
Schalke – Bayern Monachium. Hit Bundesligi za darmo w internecie! Gdzie oglądać? [24.08.19]

Schalke – Bayern transmisja za darmo

Schalke w ubiegłym sezonie niemal do samego końca walczyło o utrzymanie w lidze. Dla klubu z taką tradycją to prawdziwa katastrofa i dlatego w tym sezonie przed tą drużyną zupełnie inny cel.

Sobotnie spotkanie z Bayernem będzie dla S04 dobrym sprawdzianem. Czy rzeczywiście w okresie przygotowawczym ekipa ta zmieniła się na tyle, że w roku 2020 będzie walczyła o miejsca znacznie wyższe od tych tuż nad strefą spadkową?

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Sezon 2019/20 zarówno Schalke, jak i Bayern rozpoczęły od remisu. Jeden punkt na koncie to dla żadnej z tych drużyn wielkie osiągnięcie i z pewnością teraz każdy będzie chciał walczyć o pełną pulę.

Bundesliga online bez opłat

Mecz Schalke – Bayern online będzie można obejrzeć w internecie. Wszystko to w stu procentach legalnie i całkowicie za darmo! Jak dokładnie to działa?

Do oglądania meczu wymagane jest darmowe konto u bukmachera Betclic. Aby je założyć, wystarczy poświęcić wolną minutę, wpisując kilka podstawowych danych na swój temat.

Betclic mecze za darmo. Sposób na oglądanie
⬇️⬇️⬇️

  1. Rejestracja na Betclic.pl
  2. Kod promocyjny: „KOD500
  3. Wejście do zakładki Na Żywo
  4. Wybór meczu
  5. Gotowe! 🙂

Dodatkowo, bukmacher przygotował specjalny Betclic kod promocyjny. Brzmi on „KOD500” i może być podany jedynie przy rejestracji. Na start dla każdego nowego gracza jest cashback do 500 złotych!

Jak włącza się stream za darmo? Poniżej instrukcja, która pokazuje sposób uruchamiania meczu na stronie Betclic:

Kiedy Schalke – Bayern? Początek meczu zaplanowano na godzinę 18.30. Data rozpoczęcia to 24 sierpnia 2019.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułMecze na dziś. Co oglądać 23 sierpnia (piątek)? Plan transmisjia online!
Następny artykułUdinese – AC Milan. Pierwszy mecz K. Piątka w nowym sezonie! Gdzie oglądać online za darmo?
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)