Siatkówka finały Ligi Narodów. Mecze online – 13 lipca (sobota)

42

Polacy mogą już spokojnie oglądać najbliższe mecze w Final Six Ligi Narodów. Kto z Biało-Czerwonymi zagra w półfinale? Odpowiedź poznamy 13 lipca!

Siatkówka finały Ligi Narodów. Mecze online - 13 lipca (sobota)
Siatkówka finały Ligi Narodów. Mecze online – 13 lipca (sobota)

Mecze za darmo – siatkówka online

Reprezentacja Polski z kompletem zwycięstwem zajmie na pewno pierwsze miejsce w grupie. Teraz pozostaje pytanie, kto poza nią awansuje do najlepszej czwórki zawodów, a kto będzie będzie zmuszony opuścić Chicago.

Na godzinę 0.00 zaplanowano mecz Brazylia – Iran. Obie te ekipy doskonale już znają kibice z naszego kraju, a więc tym lepiej powinno się oglądać to spotkanie. Zwycięzca gra dalej, przegrany – wraca do domu!

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Final Six Liga Narodów. Gdzie transmisje za darmo?

Po zakończeniu pierwszego spotkania dnia pora na pojedynek drugi, czyli USA konta Rosja. Na pewno nie brakuje tutaj wielu ciekawych „smaczków” pozasportowych, ale nie można też zapominać, że obie drużyny są naprawdę silne.

Wiadomo już, że zarówno Amerykanie, jak i Rosjanie zagrają w półfinale. Teraz trzeba tylko rozstrzygnąć, kto zajmie fotel lidera, a kto awansuje z lokaty numer dwa.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Brazylia - Iran Liga Narodów 0.00 OGLĄDAJ!
USA - Rosja Liga Narodów 3.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułSiatkówka online. Mecze za darmo, Liga Narodów Final Six – 12 lipca (piątek)
Następny artykułKto wygra Ligę Narodów? Siatkówka online, mecze za darmo. Streamy na 15 lipca (poniedziałek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)