Słowenia – Polska, Niemcy – Holandia. Hity dnia na dziś. 6 września (piątek), gdzie oglądać mecze?

83

Pierwszy wrześniowy weekend rozpoczniemy od meczu Słowenia – Polska. Bardzo ciekawie zapowiada się także pojedynek Niemcy – Holandia. Gdzie oglądać mecze online? Sprawdzamy plan na 6 września!

Słowenia - Polska, Niemcy - Holandia. Hity dnia na dziś. 6 września (piątek), gdzie oglądać mecze?
Słowenia – Polska, Niemcy – Holandia. Hity dnia na dziś. 6 września (piątek), gdzie oglądać mecze?

Słowenia – Polska transmisja online. Gdzie oglądać?

Reprezentacja Polski jest już naprawdę blisko awansu do najbliższych mistrzostw Europy. Jeżeli we wrześniu zdobędzie komplet punktów, jej piłkarze będą mogli zacząć pomału pakować walizki na turniej.

Słowenia – Polska to pierwszy wrześniowy sprawdzian Biało-Czerwonych. Mecz zaplanowano na 6 września, a początek będzie miał miejsce o godzinie 20.45.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Wiadomo już na sto procent, że nie zobaczymy w tym spotkaniu Arkadiusza Milika. Na szczęście, Jerzy Brzęczek na deficyt dobrych napastników narzekać nie może.

Niemcy – Holandia, czyli hit dnia

Hitem dnia dla wszystkich fanów piłkarskich, a nie tylko tych z Polski, bez dwóch zdań będzie pojedynek Niemcy – Holandia. W pierwszym starciu tych ekip padło aż pięć goli, a ostatecznie wygrali nasi zachodni sąsiedzi.

Czy Oranje wezmą rewanż za ostatnią porażkę? Przekonamy się już wkrótce. Początek meczu o godzinie 20.45.

A jeżeli ktoś chce zobaczyć dużą ilość goli, bez dwóch zdań powinien zerknąć na mecz San Marino – Belgia. Gospodarze piątkowego pojedynku stracili już 20 goli, a nie strzelili przy tym żadnego. Lider grupy na pewno nie będzie chciał tylko nieznacznie pogorszyć tej statystyki.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Słowenia - Polska Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Niemcy - Holandia Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
San Marino - Belgia Eliminacje Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEliminacje Euro 2020. Mecze w czwartek, co oglądać za darmo online?
Następny artykułCo oglądać w sobotę? Darmowe transmisje meczów na 7 września!
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)