Southampton – West Ham. Gdzie stream online za darmo?

30

W czwartek kibiców piłkarskich czeka tylko jedno spotkanie, dlatego wybrany przez nas stream online mógł być tylko związany z meczem Southampton – West Ham United!

Southampton - West Ham. Gdzie stream online za darmo?
Southampton – West Ham. Gdzie stream online za darmo?

Southampton i West Ham to drużyny, które na pierwszy rzut oka nie wszystkim kojarzą się z polskimi piłkarzami. Tymczasem w ekipie gospodarzy czwartkowego meczu występuje przecież Jan Bednarek, z kolei barwy „Młotów” nosi Łukasz Fabiański.

Ostatnie spotkanie aktualnie trwającej kolejki Premier League powinno dostarczyć kibicom wiele interesujących akcji, a być może także i goli. Obie ekipy nie znajdują się może w czołówce ligi, ale bez wątpienia można powiedzieć, że mają argumenty, które za nimi przemawiają.

West Ham w ostatnich pięciu meczach przegrał tylko raz, natomiast wszystkie pozostałe spotkania wygrał. Southampton natomiast niedawno zaliczył zwycięstwo z Arsenalem i to po naprawdę ciekawym pojedynku.

Transmisja online z opisywanego spotkania rozpocznie się o godzinie 20.45. Poniżej prezentujemy wam link do działającego streamu z meczu!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Southampton - West Ham Premier League 20.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułInter Napoli live stream. Gdzie mecz za darmo online?
Następny artykułLiverpool – Arsenal. Gdzie oglądać za darmo? Stream online!
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)