Stream meczu Dynamo Mińsk – Piast Gliwice za darmo online – 27 sierpnia [czwartek]

14

Czas na spotkania eliminacyjne do Ligi Europy. W czwartek 27 sierpnia swoje ekipy rozegrają trzy polskie drużyny. Jako pierwsi swój mecz rozegrają piłkarze Piasta Gliwice, którzy to zmierzą się z Dynamo Mińsk. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 17:00.

Meczyki na żywo. Stream Dynamo Mińsk – Piast Gliwice online

Meczyki na żywo. Stream Dynamo Mińsk – Piast Gliwice online

Na wstępie warto jest podkreślić, że na tym etapie rozgrywek nie ma rozgrywek. Drużyna, która przegra swoje spotkanie automatycznie pożegna się z tymi rozgrywkami.

Bukmacherzy nie wskazują jednoznacznego faworyta w tej parze. Jednak trzeba podkreślić, że nie powinno to być porywające spotkanie. Wynika to z tego, że obie drużyny są nastawione na defensywę. A dopiero później szukają swoich szans z przodu.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

Dodać trzeba również to, że zarówno Dynami, ale i Piast w ofensywie radzą sobie słabo. Mają spore problemy ze stwarzaniem sytuacji bramkowych. Piłkarze Dynama nie strzelili więcej niż jedną bramkę w każdym z ostatnich pięciu meczy.

Jak dobrze znam grę Piasta to ta ekipa od dłuższego czasu nie porywa swoją grą w ataku. Do tego w letnim okienku transferowym z klubu odszedł chociażby Felix, czyli najskuteczniejszy piłkarz tej ekipy w miniony latach.

Jak obejrzeć mecz Dynamo Mińsk – Piast Gliwice online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Dynamo Mińsk – Piast Gliwice i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Dynamo Mińsk – Piast GliwiceLiga Europy19:00Oglądaj online
Poprzedni artykułStream meczu Legia Warszawa – Omonia Nikozja – 26 sierpnia [środa]
Następny artykułCzy sieć 5G jest szkodliwa?