Streamy meczów online – 20 listopada (wtorek)

26

Streamy meczów online na wtorek 20 listopada wyglądają naprawdę dobrze. Chcecie dowiedzieć się gdzie obejrzeć przez internet takie mecze jak Włochy – USA, Urugwaj – Francja czy Szwecja – Rosja?

Streamy meczów online - 20 listopada (wtorek)
Streamy meczów online – 20 listopada (wtorek)

Tym razem z trzech wybranych przez nas meczów najlepiej zapowiadają się spotkania towarzyskie. O godzinie 20.45 rozpoczyna się starcie Włochy – USA, natomiast kwadrans później usłyszymy pierwszy gwizdek sędziego w pojedynku Urugwaj – Francja.

W meczu numer dwa może dojść do rewanżu z ostatniego mundialu. Ekipa z Ameryki Południowej ma coś do udowodnienia „Trójkolorowym” i na pewno pokaże rywalom pazur. Czy Cavani z kolegami z drużyny poradzi sobie z mistrzami świata? O tym przekonamy się już we wtorkowy wieczór!

Na koniec ciekawy pojedynek w Lidze Narodów, gdzie Szwecja podejmie u siebie Rosję. Obie ekipy są już pewne utrzymania w dywizji. Rosjanie nad „Trzema Koronami” mają trzy „oczka” przewagi i nie mogą pozwolić sobie na większą wpadkę. Czy Sbornej uda się wykonać plan maksimum i przywieźć ze Skandynawii komplet punktów?

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Francja - Urugwaj Towarzyskie 21.00 OGLĄDAJ!
Włochy - USA Towarzyskie 20.45 OGLĄDAJ!
Szwecja - Rosja Liga Narodów 2.45 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułPortugalia – Polska [20.11.18]. Mecz w internecie za darmo
Następny artykułMecze przez internet – 21 listopada (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)