Streamy meczów w internecie. Ekstraklasa i Atletico vs Real – 27 lipca (sobota)

25

Do sobót pełnych ligowych meczów jeszcze trochę, ale na 27 lipca i tak udało nam się znaleźć dla was kilka ciekawych wydarzeń, które warto obejrzeć. Zobaczcie streamy na 27 lipca!

Streamy meczów w internecie. Ekstraklasa i Atletico vs Real – 27 lipca (sobota)

Derby Madrytu 27.07.2019. Transmisja

W nocy czeka nas prawdziwy hit w turnieju towarzyskim rozgrywanym w Stanach Zjednoczonych. Naprzeciwko siebie staną sąsiedzi – Atletico i Real.

Nikogo, kto chociaż trochę interesuje się hiszpańską piłką, na pewno nie trzeba szczególnie zachęcać, by w trakcie sezonu ogórkowego obejrzeć derby Madrytu. A że jest sobota, to nawet i środek nocy nie powinien być tutaj problemem!

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Ekstraklasa meczyki 24

W Ekstraklasie czekają nas 27 lipca dwa spotkania. Pierwszy z nich to Cracovia vs ŁKS. Czy beniaminkowi uda się zdobyć upragniony komplet punktów po powrocie do elity? A może to nasz były już przedstawiciel w europejskich pucharach pokaże swoją wyższość?

Wieczorem obejrzyjmy starcie Jagiellonia – Raków. Tutaj faworyta trudno raczej nie wskazać, ale warto – mimo wszystko – obejrzeć to spotkanie chociażby ze względu na fakt, iż każda z tych ekip to cały czas wielkie niewiadome w tym sezonie.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Atletico - Real Towarszyskie 2.06 OGLĄDAJ!
Cracovia - ŁKS Ekstraklasa 17.30 OGLĄDAJ!
Jagiellonia - Raków Ekstraklasa 20.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułEkstraklasa. II kolejka streamy za darmo. Transmisje online – 26 lipca (piątek)
Następny artykułMecze online. Darmowe streamy na dziś – 28 lipca (niedziela)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)