Streamy meczów z Premier League na żywo w internecie, m.in. Tottenham vs Fulham – 30 grudnia (środa)

35

W środę 30 grudnia zostaną rozegrane dwa mecze w ramach szesnastej kolejki angielskiej Premier League. Jedno z nich będzie to rywalizacja na Tottenham Hotspur Stadium, a tam miejscowy Tottenham podejmie Fulham. Pierwszy gwizdek sędziego zaplanowano na godzinę 19:00.

Mecze na żywo z Premier League na żywo w internecie

Mecze na żywo z Premier League na żywo w internecie

W drugim starciu Newcastle będzie chciało sprawić niespodziankę i urwać punkty wyżej notowanej drużynie. Sroki na własnym obiekcie podejmą Liverpool. A ten pojedynek zaplanowano na godzinę 21:00.

Tottenham – Fulham

Koguty obecnie zajmują siódme miejsce mając dwadzieścia sześc punktów. I jest to niewątpliwie idealna okazja dla gospodarzy, aby się przełamać, ponieważ w sześciu ostatnich meczach nie zanotowali żadnej wygranej.

Fulham natomiast od początku zmaga radzi sobie bardzo słabo. Obecnie zajmuje miejsce w strefie spadkowej mając jedenaście punktów. W dodaktu nie widać żadnego postępu w ich grze, ponieważ w pięciu ostatnich starciach ponosili same porażki.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Newcastle – Liverpool

Gospodarze tego spotkania na pewno będą chcieli powtórzyć wyczyn WBA z minionego weekendu i urwać punkty Liverpoolu. Jednak na pewno nie będzie to takie łatwe, ponieważ przyjezdni na pewno doda tej rywalizacji przystąpią, podrażnienia.

Liverpool w dodatku nie traci punktów seriami. Zazwyczaj po stracie punktów w kolejnym meczu regularnie punktuje. A chcąc sięgnąć po Mistrzostwo Anglii nie mogą sobie pozwolić na stratę żadnych punktów.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Brighton – ArsenalPremier League19:00Oglądaj online
Newcastle – LiverpoolPremier League21:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze na żywo w internecie. Stream meczu Brighton – Arsenal za darmo w internecie – 29 grudnia (wtorek)
Następny artykułDarmowe mecze w internecie – 3 stycznia (niedziela)