Streamy meczów z Premier League w internecie, m.in. WBA vs Manchester City – 26 stycznia

10

Przed nami pierwsze pojedynki w ramach dwudziestej kolejki angielskiej Premier League. We wtorek 26 stycznia o godzinie 21:15 rozpoczną się dwa mecze. Pierwszy z nich będzie to mecz pomiędzy Southampton z Arsenalem.

Mecze na żywo w internecie bez opłat

Mecze na żywo w internecie bez opłat

Natomiast w drugim starciu o ligowe punkty powalczą ze sobą Sheffiield United z Manchesterem City, czyli dwie drużyny, które sklasyfikowane są po dwóch odmiennych stronach ligowej tabeli.

Southampton – Arsenal

Można powiedzieć, że nastroje w ostatnich tygodniach w drużynie Arsenalu są bardzo dobre. Bowiem wreszcie ta drużyna zaczyna grać na swoim poziomie. Podczas ostatnich tygodni zanotowali przecież w lidze cztery wygrane i jeden remis.

Tak dobrej dyspozycji natomiast nie mają gospodarze tego pojedynku. Bowiem piłkarze Southampton w ostatnich pięciu meczach wygrali zaledwie raz. Notując do tego dwa remisy i tyle samo porażek.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

WBA – Manchester City

Pojedynek pomiędzy tymi zespołami można nazwać, jako konfrontacje pomiędzy „Dawidem, z Goliatem”. Różnica klas pomiędzy tymi zespołami jest ogromna i śmiem twierdzić, że będzie to na pewno widoczne w tej rywalizacji.

Obywatel znajdują się w „gazie”. Regularnie wygrywają swoje mecze i na pewno będą chcieli to potwierdzić podczas tej rywalizacji. Tym bardziej, że możliwości ku temu na pewno mają spore. Ekipa WBA walczy o utrzymanie się. Owszem doszło do zmiany trenera, ale zbytnio gra tej ekipy się nie zmienia.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Southampton – ArsenalPremier League21:15Oglądaj online
WBA – Manchester CityPremier League21:15Oglądaj online
Poprzedni artykuł
Następny artykułMeczyki na żywo. Stream meczu Liverpool – Tottenham – 28 stycznia