Streamy meczów za darmo. Bayern – Milan, Real – Arsenal – 24 lipca (środa)

23

24 lipca przyniesie nam bardzo wiele emocji. Zaczynamy w nocy meczem Realu Madryt z Arsenalem, a kończymy eliminacjami do tegorocznej edycji Ligi Mistrzów!

Streamy meczów za darmo. Bayern - Milan, Real - Arsenal - 24 lipca (środa)
Streamy meczów za darmo. Bayern – Milan, Real – Arsenal – 24 lipca (środa)

Bayern – Milan. Mecz za darmo

Spotkanie Bayernu z Milanem dla polskich kibiców to coś wyjątkowego. Mimo iż to jedynie sparing, trudno zakładać, by w tym meczu nic się nie działo. Niestety, godzina rozpoczęcia nie jest zbyt wygodna, tym bardziej w środku tygodnia.

Mimo wszystko, wydaje się, że – w miarę możliwości – warto przerwać nieco swoją nocną regenerację, by zobaczyć w akcji piłkarzy najwyższej klasy.

betclic kod promocyjny
betclic kod promocyjny

Zanim dojdzie do meczu Bawarczyków z klubem Krzysztofa Piątka, na tym samym turnieju towarzyskim zobaczymy pojedynek Realu Madryt z Arsenalem. I tutaj spodziewamy się ciekawego widowiska – nazwy samych klubów mówią w tym przypadku same za siebie i są chyba wystarczającą reklamą!

Streamy – eliminacje Liga Mistrzów 2019

Wieczorem kolejne mecze eliminacyjne w rozgrywkach Ligi Mistrzów. Mimo że w planie transmisji oznaczyliśmy mecz BATE – Rosenborg, oczywiście, nie jest to jedyny wybór, na jaki możecie się zdecydować.

Niemniej jednak spotkanie pogromców Piasta może dać odpowiedź na wiele pytań. Przede wszystkim o to, w jakiej formie obecnie rzeczywiście jest klub z Białorusi i jak na tym tle wypada polska piłka.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Real M. - Arsenal Towarzyskie 1.00 OGLĄDAJ!
Bayern - Milan Towarzyskie 3.00 OGLĄDAJ!
BATE - Rosenborg El. do LM 19.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułWisła Płock vs Górnik Zabrze. Transmisja online. Gdzie oglądać? – 22 lipca (poniedziałek)
Następny artykułPolskie kluby w Lidze Europy. Eliminacje za darmo w internecie. Gdzie oglądać – 25 lipca
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)