Streamy meczy online w internecie za darmo na żywo – m.in. Santa Clara vs Braga – 5 czerwca [piątek]

13

Czas na kolejne spotkania w dwudziestej piątej kolejce portugalskiej Primeira Liga. W piątek 5 czerwca czekają nas dwa spotkania w ych rozgrywkach. Pierwsze z nich będzie to rywalizacja pomiędzy Santą Clara z Bragę.

Mecze w internecie za darmo

Mecze w internecie za darmo

O godzinie 22:15 jakże cenne punky powalczą ze sobą drużyny Aves z Belenenses. Obie te ekipy znajdują się w dolnej części ligowej tabeli.

Santa Clara – Braga

Gospodarze śmiało można powiedzieć, że walczą o miejsca w środku tabeli. Obecnie zajmują dziesiąte miejsce z dorobkiem trzodzieści punktów. Można śmiało powiedzieć, że będzie im niezwykle ciężko wywalczyć miejsca w TOP 7. Z drugiej strony raczej im spadek nie groźni.

Braga natomiast walczy o utrzymanie swojej wysokiej trzeciej pozycji, która daje im grę w eliminacjach do Ligi Europy. Chociaż trzeba podkreślić, że każdy punkty dla tej ekipy jest na wagę złota, ponieważ przewaga nad kolejnymi zespołami jest niewielka.

Jednak również nie od dzisiaj wiadomo, że zespół Bragi przede wszystkim mocny jest na własnym obiekcie, na wyjazdach ta drużyna wygrała do tej pory siedem pojedynków, raz przegrała i cztery razy przegrywała.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Aves – Belenenses

Śmiało trzeba powiedzieć, że dużo gorszym położeniu znajduje się ekipa gospodarzy. Piłkarze Aves do tej pory zdobyli trzynaście punktów co daje im ostatnią pozycję w ligowej tabeli. I trzeba przyznać się im w lidze nie będzie takie proste, ponieważ tracą już dziewięć oczek do miejsc dających utrzymanie.

Na pewno w nieco lepszym położeniu znajduje się ekipa Belenenses, która ma na swoim koncie dwadzieścia sześć oczek. Chociaż też trzeba przyznać, że nie mogą czuć się pewni utrzymania w lidze. Bowiem ich przewaga nad strefą spadkową wynosi tylko siedem oczek.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Santa Clara – BragaPrimeira Liga20:00Oglądaj online
Aves – BelenensesPrimeira Liga22:15Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze w internecie na żywo online, m.in. Werder vs Frankfurt – 3 czerwca [środa]
Następny artykuł1185 PLN w nowej promocji bukmachera eFortuna