Streamy meczy za darmo online, m.in. Hardzieja vs BATE – 25 kwietnia [sobota]

31

Czas na kolejne pojedynki szóstej kolejki ligi białoruskiej. Pierwsze sobotnie spotkanie, jakie będzie miało miejsce będzie to konfrontacja na obiekcie Junost. A tam o ligowe punkty powalczą ze sobą zespoły Sławija Mozyrz z FC Mińsk.

Meczyki na żywo za darmo w internecie

Meczyki na żywo za darmo w internecie

Drugie sobotnie starcie będzie to rywalizacja, w której o ligowe punkty powalczą ze sobą zespołky Hardzieja z BATE.

Sławija Mozyrz – FC Mińsk

Patrząc na ligową tabelę to w nieco lepszej sytuacji znajduje się drużyna gospodarzy, która to obecnie zajmuje ósme miejsce mając siedem punktów na swoim koncie. Jednak dwa ostatnie spotkania, w ich wykonaniu nie były zbyt udane. Najpierw zremisowali z Ruchem Brześć, zaś przed tygodniem musieli uznać wyższość zespołu Isłacz Mińsk.

Drużyna z stolicy Białorusi natomiast po udanym dla siebie początku sezonu w ostatnich meczach prezentowała się dosyć przeciętnie. Bowiem w trzech starciach nie zdobyli nawet jednego punktu, gdzie to musieli kolejno uznać wyższość zespołów Eniergietyka, BATE i Ruchu Brześć.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Hardzieja – BATE

Gospodarze ten sezon rozpoczęli od dwóch porażek. Jednak na pewno nastroje w ostatnich meczach się nieco poprawiły, ponieważ w trzech minionych starciach zanotowali komplet punktów. Udawało im się pokonać kolejno Biełszynę, Dynamo Mińsk oraz Eniergietyk

BATE również po słabym początku sezonu w ostatnich meczach zaczęło punktować. Ta drużyna kolejno ogrywała Ruch Brześć, FC Mińsk, a także przed tygodniem zremisowali z Żodzino.

Patrząc na stan rywalizacji pomiędzy tymi zespołami to można powiedzieć, że jest wyrównany, ponieważ obie ekipy notowały po dwie wygrane i przegrane a także raz padał remis.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Sławija Mozyrz – FC MińskWyszejszaja Liha14:00Oglądaj online
Hardzieja – BATEWyszejszaja Liha16:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMecze online w internecie. Stramy za darmo, m.in. FK Smalawiczy vs Dynamo Mińsk – 24 kwietnia [piątek]
Następny artykułMecze w internecie za żywo za darmo, m.in Słuck vs Biełszyna – 26 kwietnia [niedziela]