Streamy meczy za darmo online, m.in. Isłacz Mińsk vs Biełszyna – 10 maja [niedziela]

15

W niedzielę 10 marca czekają nas kolejne pojedynki w białoruskiej Wyszejszaja Liga. Pierwsze starcie będzie miało miało miejsce już o godz. 13:00, a dojdzie tam do rywalizacji pomiędzy zespołami Isłacz Mińsk z Biełszyną.

Meczosy w internecie. Mecze na żywo online

Meczosy w internecie. Mecze na żywo online

W drugim niedzielnym pojedynku o kolejne punkty w tym sezonie powalczą ze sobą ekipy FK Witebsk z Szachciorem Soligorsk.

Isłacz Mińsk – Biełszyna

Gospodarze mają tutaj dobrą okazję do zdobycia trzech punktów. Piłkarze Isłaczu trzeba zaznaczyć, że znacznie lepiej radzą sobie od swoich przeciwników. Co najlepiej pokazuje ligowa tabela.

Drużyna z Mińska sklasyfikowana jest na piątej pozycji mając dwanaście punktów na swoim koncie. Dla porównania przyjezdni zamykają ligową tabelę mając tylko dwa oczka na swoim koncie. Goście tego pojedynku nie zanotowali jeszcze żadnej wygranej w tym sezonie.

Z pewnością ekipa Isłaczu będzie chciała się zrewanżować za ostatni swój pojedynek, gdzie to przegrała, aż 4-0 z Szacchiorem. Nie był to na pewno zbyt dobry pojedynek w wykonaniu gospodarzy tego meczu. W niedzielę stoją przed dobrą okazją do zdobycia kompletu punktów.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

FK Witebsk – Szachcior Soligorsk

Śmiało można powiedzieć, że jest to pojedynek drużyn, w którym nastroje są zupełnie odmienne. Gospodarze w dwóch w dwóch ostatnich meczach zanotowali porażki z Isłaczem Mińsk i Sławiją Mozyrz. Natomiast w ligowej tabeli ten zespół sklasyfikowany jest na dziesiątej lokacie z dorobkiem dziesięciu oczek.

Drużyna Szachciora natomiast ma jedno oczko więcej na swoim konci co daje im siódme miejsce. Jednak trzeba zaznaczyć, że po dosyć przeciętnym pojedynku w ostatnich starciach prezentowali się całkiem dobrze. Bowiem pewnie zgromadzili komplet punktów na swoim koncie podczas rywalizacji z Dynamo Brest i Isłaczem Mińsk.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Isłacz Mińsk – BiełszynaWyszejszaja Liha13:00Oglądaj online
FK Witebsk – Szachcior SoligorskWyszejszaja Liha15:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMeczyki na żywo. Darmowe streamy meczy online, m.in. Sławija Mozyrz vs Zhodino – 9 maja [sobota]
Następny artykułBundesliga. Darmowe mecze online w internecie, m.in. Hoffenheim vs Herth – 16 maja [sobota]