STS zmniejsza przegrane na Ligę Europy. Bonus do 150 PLN dla graczy

15

Po dwóch wieczorach związanych z Ligą Mistrzów przed nami starcia półfinałowe w Lidze Europy. W związku z tymi pojedynkami bukmacher STS zmniejsza przegrane wszystkim typerom nawet o połowe w ramach akcji „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN”.

Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN

Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN

Śmiało można powiedzieć, że emocji podczas dzisiejszego wieczoru nie powinno brakować, ponieważ zmierzą się ze sobą uznane marki w Świecie futbolu, tj. Manchester United vs AS Roma i Villarreal vs Arsenal.

Gracz, który chce wziąć udział w promocji „Europejskie Puchary. Bezpieczne 150 PLN” koniecznie musi się do niej zapisać na stronie www.STS.pl, a jest ona aktywna graczom do 29 kwietnia do godz. 23:59.

150 PLN dla graczy na Ligę Europy:

Warunki wspomnianej oferty promocyjnej są niezwykle proste. Wystarczy zagrać dowolny kupon AKO, na którym musi znajdować się co najmniej jeden typ z piłkarskiej Ligi Europy z oferty „Na żywo”.

STS kod promocyjny
STS kod promocyjny

W przypadku, gdy zakład okaże się wygrany to super. Cała wygrana znajdzie się na koncie typera. W przypadku przegranej użytkownik będzie mógł liczyć na zwrot 50% stawki. Maksymalnie może ona wynieść nawet 150 PLN.

Najnowszy bonus powitalny w STS 2021:

Legalny w Polsce bukmacher STS online oferują wszystkim graczom limitowaną ofertę promocyjną na sam start, w której to można liczyć na:

  • bonus o wartości 29 PLN za założenie konta i to bez wpłaty
  • premię równowartości 100% pierwszego depozytu do 1200 PLN

Powyższy pakiet powitalny będzier aktywny graczom wyłącznie wtedy, gdy użytkownik wpisze kod promocyjny –>> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. Wówczas każdy gracz będzie mógł liczyć na bonus powitalny o wartości nawet 1229 PLN.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12.Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Poprzedni artykułGdzie transmisja meczu PSG – Manchester City?
Następny artykułStream meczu Barcelona – Getafe na żywo w internecie – 29 kwietnia