Superpuchar Hiszpanii 2020. FC Barcelona – Atletico stream online. Mecz za darmo – 9 stycznia (czwartek)

33

9 stycznia odbędzie się spotkanie o Superpuchar Hiszpanii. Tym razem nie będzie to jednak mecz i rewanż, a coś w zupełnie nowej formule. Gdzie obejrzeć online za darmo spotkanie FC Barcelona – Atletico Madryt?

Superpuchar Hiszpanii 2020. FC Barcelona - Atletico stream online. Mecz za darmo - 9 stycznia (czwartek)
Superpuchar Hiszpanii 2020. FC Barcelona – Atletico stream online. Mecz za darmo – 9 stycznia (czwartek)

Barcelona – Atletico meczyki. Superpuchar Hiszpanii 2020

To, co dzieje się w hiszpańskiej piłce, nie podoba się kibicom. Sam pomysł na zmianę formuły Superpucharu przyjęty został z ogromną niechęcią. Widać to po liczbie sprzedanych biletów – tylko 9 procent całej puli przeznaczonej dla kibiców z Półwyspu Iberyjskiego.

W dzisiejszym świecie nie jest już oczywiste, gdzie rozegrany zostanie Superpuchar Hiszpanii. Bo właśnie mecz Barcelona – Atletico, a wcześniej Valencia – Real odbędą się w… Arabii Saudyjskiej.

bukmacher betfan darmowy bonus
Legalny bukmacher Betfan obstawianie bez podatku + bonus 3100 PLN

Półfinały, a potem finał to formuła, która może sprawić, że „trofeum trofeów” zdobędzie ekipa bez żadnych krajowych sukcesów w ubiegłym roku. Jakby nie patrzeć, to dość niecodzienna sytuacja.

Streamy za darmo. Transmisje w internecie

Przedstawiciele klubów biorących udział w turnieju o Superpuchar Hiszpanii 2020 zapowiadają, że ich drużyny podejdą do meczów z odpowiednim nastawieniem, ale trudno nie wyczuwać w ich głosach nutki ironii oraz kurtuazji.

Spotkanie FC Barcelona – Atletico Madryt odbędzie się 9 stycznia o godzinie 20. Wszyscy chętni będą mogli obejrzeć ten pojedynek w internecie. Link do transmisji znajdziecie poniżej!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Barcelona - Atletico Superpuchar Hiszpanii 20.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułLeicester – Aston Villa. Anglia Puchar Ligi online. Gdzie transmisja za darmo? – 8 stycznia (środa)
Następny artykułPiątkowe meczyki. Transmisje online w internecie. Co obejrzeć? – 10 stycznia
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)