TCS Innsbruck 2019. Gdzie stream za darmo online?

36

Po dwóch konkursach w Niemczech Turniej Czterech Skoczni przenosi się do austriackiego Innsbrucka. Gdzie obejrzeć stream za darmo online z piątkowego konkursu?

TCS Innsbruck 2019. Gdzie stream za darmo online?
TCS Innsbruck 2019. Gdzie stream za darmo online?

Skoki narciarskie streamy online

67. Turniej Czterech Skoczni na pewno nie jest dla Polaków tak samo udany, jak poprzedni. Kamil Stoch ma już raczej bardzo niewielkie szanse na zwycięstwo, natomiast Ryoyu Kobayashi na ten moment wydaje się być poza zasięgiem reszty stawki.

Japończyk okazję na trzeci triumf w TCS będzie miał już 4 stycznia, kiedy to odbędzie się konkurs w austriackim Innsbrucku. Dla naszych rodaków to wyjątkowo szczęśliwa skocznia, dlatego można mieć nadzieję na to, że i tym razem się to potwierdzi.

PŚ Innsbruck 2019. Kiedy i o której?

W chwili obecnej jedynym Biało-Czerwonym na podium klasyfikacji jest Dawid Kubacki. To właśnie za niego przede wszystkim powinniśmy trzymać kciuki, ponieważ wydaje się mieć największe szanse na zajęcie dobrego miejsca w TCS.

W czwartek, to jest 3 stycznia, o godzinie 14 zaplanowano w kalendarzu kwalifikacje do zawodów, natomiast w piątek o tej samej godzinie rozpocznie się darmowa transmisja online z głównego konkursu.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
TCS w Innsbrucku Skoki narciarskie 14.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułManchester City – Liverpool (03.01.19). Gdzie stream online za darmo?
Następny artykułMecze online za darmo – 5 stycznia (sobota)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)