Transmisja KSW 61 w internecie online za darmo – 5 czerwca (sobota)

22

Fani MMA niewątpliwie odliczają godziny do gali KSW 61, która odbędzie się w Gdańsku. W walce wieczoru dojdzie do starcia Mariusza Pudzianowskiego z Łukaszem Jurkowskim.

Darmowy stream KSW 61 online

Darmowy stream KSW 61 online

Walka wieczoru na pewno elektryzuje wiele fanów MMA. Bowiem dojdzie do inezyuwkle emocjonująca starcia, w którym to zmierzą się Mariusz Pudzianowski i łukasz Jurkowski. Obaj na pewno do tego starcia przystąpią bardzo dobrze przygotowani i zmotywowani. To wszystko sprawia, że emocji na pewno nie zabraknie.

Do „klatki” wraca Karolina Owczarz. Będzie to dla niej niezwykle ważna walka z Moniką Kucinić. Z tego względu, że do tej rywalizacji przystąpi po pierwszej przegranej.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Jeśli idzie o pozostałe starcia to można powiedzieć, ze również zapowiada się dosyć ciekawie, ponieważ dojdzie w nich do niezwykle ciekawych starć, jak m.in. Przemysław Mysiala zmierzy się z Ivanem Erslanem, Salahdine Parnasse spróbuje wrócić na zwycięską ścieżkę w pojedynku z Filipem Pejiciem, Roman Szymański zawalczy z Belgiem Donovanem Desmae.

Jak obejrzeć mecz KSW 61 online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz KSW 61 online i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
KSW 61MMAod 20:00Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowa transmisja meczu Polska – Rosja w internecie na żywo – 1 czerwca
Następny artykułGdzie transmisja meczu Kostyuk – Świątek w internecie – 7 czerwca