Transmisja online finału French Open: Świątek vs Kenin – 10 października [sobota]

16

Czas na Wielki finał French Open. A wystąpi w nim Iga Świątek, która rozgrywa fantastyczny turniej. Jej rywalką będzie Sofia Kenin. Początek tego meczu zaplanowano na godzinę 16:00.

Stream meczu Świątek vs Kenin na żywo

Stream meczu Świątek vs Kenin na żywo

Patrząc na obecny ranking, alei też dokonania obu zawodniczek to lepiej to wygląda po stronę Kenin, która zajmuje ósme miejsce. Polka natomiast sklasyfikowana jest na pięćdziesiąte czwarte miejsce. Jednak to właśnie bukmacherzy większe szanse na zwycięstwo dają Polce.

Iga trzeba powiedzieć, że idzie jak burza podczas tego turnieju. Nie straciła jeszcze żadnego seta. Wygrywa mecz za meczem i nie zamierza z pewnością zwolnić. Wszystkie mecze Świątek były wygrane bardzo pewnie.

BetFan kod bonusowy na start

Kenin natomiast, jak wygrywała nawet swoje mecze to nie były tak przekonujące zwycięstwa. Bowiem zaledwie dwa mecze a zawodniczka wygrała w dwóch setach. Jednak na pewno na słowa uznania zasługuje fakt, że w półfinale okazała się lepsza od Kvitovej.

Jednak z drugiej strony Iga do tego meczu przystąpi bardziej wypoczęta. Pomimo gry w deblu jej ostatnie mecze nie były zbyt długie i bardzo pewnie i szybko je wygrywała.

Jak obejrzeć mecz Świątek – Kenin online bez żadnych opłat i reklam?

  1. Wejść na stronę www.STS.pl
  2. Dokonać rejestracji konta i KONIECZNIE wpisać kod promocyjny „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym
  3. Włączyć transmisję mecz Świątek – Kenin i oglądać za darmo
  4. Warto wiedzieć, że za rejestrację konta gracz otrzymuje darmowy bonus o wartości 29 PLN pod warunkiem, że wpisze wcześniej podany kod promocyjny!
  5. Wszystko to jest legalnie i zgodnie z polskim prawem
MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
Świątek – KeninFrech Open16:00Oglądaj online
Poprzedni artykułDarmowy stream meczu Legia Warszawa – Cracovia – 9 października [piątek]
Następny artykułMecz Polska – Włochy za darmo w internecie – 11 października [niedziela]