Transmisje meczów dziś. Co oglądać online? – 28 czerwca (piątek)

28

Weekend rozpocznie się nam wyśmienicie ze względu na ćwierćfinały Copa America oraz hitowy pojedynek w Pucharze Narodów Afryki. Zobaczcie transmisje meczów na 28 czerwca!

Transmisje meczów dziś. Co oglądać online? - 28 czerwca (piątek)
Transmisje meczów dziś. Co oglądać online? – 28 czerwca (piątek)

Copa America ćwierćfinały online

Plan transmisji startuje już w nocy. Na dobry początek czeka nas mecz Brazylii z Paragwajem, a stawką będzie półfinał mistrzostw Ameryki Południowej.

Canarinhos, jako gospodarze i główny faworyt do wygrania całego turnieju, nie powinni sprawić sensacji. Mimo wszystko, mowa tutaj tylko jednym meczu, a Copa America w tym roku wcale nie jest ubogie w niespodzianki.

Drugi ćwierćfinał na boiskach w Brazylii, który będzie można obejrzeć 28 czerwca, to pojedynek Argentyna vs Wenezuela. Teoretycznie Leo Messi z ekipą nie powinni mieć większych problemów, by pokonać najbliższych rywali, ale w praktyce może być z tym różnie.

totolotek kod promocyjny
totolotek kod promocyjny

Pamiętajmy, że Argentyna na początku turnieju wcale nie pokazała się z dobrej strony – remis z Paragwajem i porażka z Kolumbią to na pewno nie są wyniki godne takiego zespołu.

Wenezuela była w stanie urwać punkcik Brazylii w fazie grupowej, więc dlaczego nie miałaby teraz pokonać faworyzowanej Argentyny?

Transmisje Puchar Narodów Afryki

W Pucharze Narodów Afryki obejrzymy w najbliższy piątek ciekawy mecz Maroko vs Wybrzeże Kości Słoniowej. Obie jedenastki zagrają przede wszystkim o pierwsze miejsce w grupie, które – przynajmniej w teorii – powinno zapewnić słabszego przeciwnika na początku fazy pucharowej.

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Brazylia - Paragwaj Copa America 2.30 OGLĄDAJ!
Maroko - WKS Puchar Narodów Afryki 19.00 OGLĄDAJ!
Wenezuela - Argentyna Copa America 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułMecze online za darmo. Transmisje na dziś – 27 czerwca (czwartek)
Następny artykułStreamy meczów na dziś. Transmisje w sobotę – 29 czerwca
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)