Transmisje meczów dzisiaj. Co obejrzeć? – 23 czerwca (niedziela)

28

Czy Argentyna już na fazie grupowej zakończy swój udział w Copa America? Jak pójdzie Niemcom U21, których tylko jedno zwycięstwo dzieli od igrzysk w Tokio oraz półfinału Euro? Oto nasze transmisje meczów na dzisiaj!

Transmisje meczów dzisiaj. Co obejrzeć? - 23 czerwca (niedziela)
Transmisje meczów dzisiaj. Co obejrzeć? – 23 czerwca (niedziela)

Copa America. Mecz Katar – Argentyna online

Argentyna zawodzi na całej linii, ale teraz nie ma już prawa stracić chociażby jednego punktu. Messi i jego koledzy z reprezentacji w ostatnim meczu fazy grupowej zagrają z Katarem – trzy punkty są im niezbędne do tego, by myśleć o awansie do kolejnej rundy.

W drugim meczu tej samej grupy Copa America dojdzie do ciekawego starcia Kolumbia – Paragwaj. Obie jedenastki zajmują pierwsze dwa miejsca w swoim zestawieniu drużyn. Ci drudzy muszą wygrać, jeśli bez oglądania się na innych chcą awansować.

sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny
sts bonus bez depozytu. Kod promocyjny

Kolumbia ma już pewne miejsce w następnej fazie, ale na pewno druga lokata nie jest spełnieniem marzeń jej piłkarzy. Zapowiada się zatem naprawdę interesujący pojedynek!

Euro 2019 do lat 19. Meczyki za darmo

A na koniec wracamy na Stary Kontynent. Niemcy U21 kontra Austria U21 to pojedynek ciekawy nie tylko ze względów historycznych i geograficznych. Nasi zachodni sąsiedzi jednym punktem mogą zapewnić sobie pierwsze miejsce i awans – do półfinału oraz IO w Tokio!

Lista transmisji poniżej. Jakie darmowe mecze wybieracie na dzisiaj? 😉

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Austria U21 - Niemcy U21 Euro 2019 21.00 OGLĄDAJ!
Kolumbia - Paragwaj Copa America 21.00 OGLĄDAJ!
Katar - Argentyna Copa America 21.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułPolska U21 – Hiszpania U21 i Copa America. Mecze online – 22 czerwca (sobota)
Następny artykułJakie mecze dziś obejrzeć? Plan transmisji – 24/25 czerwca
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)