Transmisje meczów online. Streamy za darmo – 30 maja (czwartek)

26

Pomału możemy szykować się na finał tegorocznej Ligi Mistrzów, ale zanim weekend, można popatrzeć, między innymi, na baraże o utrzymanie w Ligue 1 oraz ważne mecze na mistrzostwach świata do lat 20!

Transmisje meczów online. Streamy za darmo - 30 maja (czwartek)
Transmisje meczów online. Streamy za darmo – 30 maja (czwartek)

MŚ U-20 transmisje online

Nowa Zelandia to jedna z największych rewelacji trwających MŚ U-20. Drużyna, która do Polski pokonała najdłuższą drogę ze wszystkich finalistów, do tej pory nie straciła żadnego gola i zdobyła ich aż siedem, co plasuje ją na pierwszym miejscu w grupie.

Najbliższy rywal Nowej Zelandii to Urugwaj, który obecnie zajmuje drugą lokatę. Jeżeli zespół z Ameryki Południowej wygra, z kompletem „oczek” awansuje do kolejnej fazy z fotela lidera.

fortuna kod promocyjny
fortuna kod promocyjny

Wieczorem na „polskim” mundialu dojdzie do ciekawie zapowiadającego się starcia, w którym Nigeria zagra z Ukrainą. Nasi wschodni sąsiedzi jeszcze nie przegrali na turnieju żadnego meczu, ale muszą się mieć na baczności, jeśli w kolejnej fazie imprezy nie chcą trafić na wymagającego rywala.

Baraże liga francuska. Gdzie oglądać?

Nigeria na pewno ma potencjał i ambicje, by wyjść z grupy. Właśnie dlatego na stadionie w Bielsku-Białej emocji zabraknąć nie powinno.

Fanom rozgrywek ligowych polecamy skierowanie wzorku na Francję, gdzie w czwartek dojdzie do pierwszego meczu barażowego o miejsce w Ligue 1. Jedenastka Lens zagra u siebie z Dijon – co jak co, ale w tym przypadku walka powinna zacząć się od razu po pierwszym gwizdku sędziego!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
N. Zelandia U20 - Urugwaj MŚ 2019 18.00 OGLĄDAJ!
Nigeria U20 - Ukraina MŚ 2019 20.30 OGLĄDAJ!
Lens - Dijon Ligue 1 (baraże) 20.45 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułFinał Ligi Europy, Polska U20 – Senegal. Gdzie oglądać za darmo? – 29 maja
Następny artykułMecze w internecie. Transmisje za darmo – 31 maja (piątek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)