Transmisje meczów online za darmo – 26 marca (wtorek)

20

W najbliższy wtorek, czyli 26 marca, warto zainteresować się nie tylko eliminacjami Euro 2020. Mowa tu głównie o starciu Polska – Niemcy w kategorii U20, które będzie można obejrzeć przez internet!

Transmisje meczów online za darmo - 26 marca (wtorek)
Transmisje meczów online za darmo – 26 marca (wtorek)

Transmisje meczów online

W tym roku na stadionach w Polsce odbędą się mistrzostwa świata U20 i właśnie nasza kadra z tej kategorii wiekowej stoczy we wtorek pojedynek z Niemcami. Biało-Czerwoni przygotowują się do mundialu i trzeba przyznać, że po ostatnim efektownym występie przeciwko Anglikom i Japończykom, dosadnie przypomnieli o sobie kibicom.

Poza spotkaniem polskich młodzieżowców, przy układaniu planu transmisji na dzień 26 marca warto wziąć pod uwagę również głównie dwa mecze z eliminacji Euro 2020.

Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny "BETONLINE"
Etoto bonus za darmo. Kod promocyjny „BETONLINE”

Tym razem na naszym celowniku znalazły się aż trzy skandynawskie ekipy. O godzinie 20.45 dojdzie do starcia Szwecji z Norwegią. W tym meczu emocji zabraknąć nie powinno, bo w końcu mierzą się ze sobą sąsiedzi, którzy wcale nie są skazywani na porażkę w walce o wejściówkę na Euro 2020.

Meczyki 24 przez internet za darmo

We wtorek eliminacje Euro 2020 rozpoczyna Dania, która na dzień dobry zmierzy się ze Szwajcarią. W grupie D poza tymi jedenastkami liczyć się bedą prawdopodobnie jeszcze tylko Irlandczycy.

Jeżeli więc Skandynawowie poważnie myślą o awansie, na pewno nie będą mogli odpuszczać starć z tymi najsilniejszymi w grupie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Norwegia - Szwecja El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Szwajcaria - Dania El. Euro 2020 20.45 OGLĄDAJ!
Polska U20 - Niemcy U20 Towarzyskie 18.00 OGLĄDAJ!

Poprzedni artykułDarmowe meczyki 24 w internecie – 25 marca (poniedziałek)
Następny artykułMecze przez internet za darmo – 27 marca (środa)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)