Transmisje meczów w internecie za darmo online – 30 stycznia

24

Hit dzisiejszych spotkań w niemieckiej Bundeslidze to niewątpliwie konfrontacja pomiędzy RB Lipsk z Bayerem Leverkusen. Obie drużyny walczą w tym sezonie o czołowe miejsca i to wszystko sprawia, że zapowiada się bardzo ciekawa rywalizacja.

Darmowe mecze w internecie bez rejestracji

Darmowe mecze w internecie bez rejestracji

W Ligue 1 zostanie rozegrane spotkanie pomiędzy Maryslią z Rennes. W tym pierwszym zespole z pewnością szansę na grę dostanie Arek Milik. Ekipa OM liczy na przełamie. Jednak będzie o nie trudno tej rywalizacji. Fani MMA natomiast odliczjaą już godziny do KSW 58, gdzie to dojdzie do rywalizacji chociażby Zawadą z Kołeckim.

RB Lipsk – Leverkusen

Obie drużyny sklasyfikowane są na czołowych miejscach. Lipsk do tego spotkania przystąpi, jako wicelider Bundesligi z dorobkiem trzydziestu pięciu punktów. Bayern natomiast zgromadził trzy „oczka” mniej co daje im trzecią lokatę.

Zaznaczyć jest warto, że obie drużyny przez tygodniem zanotowały porażki i teraz będą chciały na pewno zanotować komplet punktów. Lipsk zanotował wręcz „ogromną wpadkę”, ponieważ przegrali z Mainz. Aptekarze natomiast nawet jednego punktu nie zdobyli w rywalizacji z Wilkami.

KSW 58 na żywo bez rejestracji

Fani MMA na pewno czekają na kolejną już galę KSW. Dzisiejszego wieczoru w Łodzi dojdzie do kilku bardzo ciekawych walk w tej organizacji.

Superbet bonus na start 2021

W walce wieczoru zmierzą się zmierza się ze sobą Salahdine Parnasse (14-0-1) vs Daniel Torres (11-4). Inne dosyć ciekawe starcie podczas gali KSW 58 to rywalizacja pomiędzy Zawadą z Kołeckim.

Maryslia – Rennes

Dzisiejszego wieczoru zostaną rozegrane tylko dwa mecze w ramach dwudziestej drugiej kolejki francuskiej Ligue 1. Jedno z nich będzie miało miejsce na Stade Vélodrome, a tam Marsylia zmierzy się z Rennes.

Gospodarze liczą wreszcie na przełamanie, ponieważ w czterech ostatnich meczach nie zanotowali wygranej. Niewątpliwie spore nadzieję wiązane są z Milikiem, który z pewnością dostanie szansę na grę podczas tego meczu. Jednak Rennes na pewno nie jest to drużyna do „bicia”. Bowiem ten zespół z dorobkiem trzydziestu sześciu punktów zajmuje piąte miejsce.

MeczRozgrywkiGodzinaLink do streamu
RB Lipsk – LeverkusenBundesliga18:00Oglądaj online
KSW 58MMAod 20:00Oglądaj online
Maryslia – RennesLigue 121:00Oglądaj online
Poprzedni artykułMecz Raków Częstochowa – Pogoń Szczecin na żywo – 30 stycznia
Następny artykułDarmowe streamy meczów w internecie online – 31 stycznia