Transmisje meczów za darmo – 5 grudnia (środa)

28

Mimo że mamy środek tygodnia, 5 grudnia rozegrane zostaną mecze w Premier League oraz spotkania pucharowe w wielu krajach, w tym w Polsce. Sprawdźcie, jakie transmisje meczów za darmo najlepiej obejrzeć!

Transmisje meczów za darmo - 5 grudnia (środa)
Transmisje meczów za darmo – 5 grudnia (środa)

Żadnego fana piłki nożnej z pewnością nie trzeba przekonywać do tego, że mecz Manchester United – Arsenal będzie ciekawym widowiskiem. Mimo iż „Czerwone Diabły” nie są w tym sezonie w wybornej formie, spotkania tego typu rządzą się swoimi prawami.

Podopieczni Jose Mourinho mają jeszcze sporo do nadrobienia, by znaleźć się w czołówce ligi, ale na pewno jeszcze nie powiedzieli ostatniego słowa. Jeżeli chcą już wkrótce dotrzeć do jednego z miejsc premiowanych awansem do europejskich pucharów, nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów.

Arsenal obecnie zajmuje czwarte miejsce (inaczej być nie mogło!), ale nie ma imponującej przewagi punktowej nad rywalami. To będzie bez wątpienia prawdziwy hit środy!

Nie ma co ukrywać, że polskie rozgrywki traktowane są przez wielu po macoszemu. A tymczasem przed nami dwa naprawdę interesujące pojedynki w Pucharze Polski. Najpierw świetnie spisująca się obecnie Lechia zagra z byłym ekstraklasowiczem z Niecieczy, a następnie w Głogowie miejscowy Chrobry podejmie mistrza Polski, Legię.

Pierwsza transmisja z PP już o godzinie 17.00, tak więc środa z piłką nożną może się zacząć wyjątkowo wcześnie!

Mecz Rozgrywki Start Transmisja online
Manchester Utd - Arsenal Premier League 21.00 OGLĄDAJ!
Chrobry - Legia Puchar Polski 20.30 OGLĄDAJ!
Termalica - Lechia Puchar Polski 17.00 OGLĄDAJ!
Poprzedni artykułMecze live online za darmo – 4 grudnia (wtorek)
Następny artykułMeczyki online za darmo – 6 grudnia (czwartek)
Na meczach lig latynoskich przysypiam, jak mało kto, ale za to uwielbiam oglądać Premier League i polską ekstraklasę. Z natury optymista, jednak życie nauczyło mnie, że nie zawsze jest to odpowiednie podejście! :)